Що нового?

Придбаний Атака на Бурж! Потужний сайт з фінансовим потенціалом під Бурж партнерки покроково [ArtPresident]

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 10000 ГРН
Учасників: 1 з 50
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Набір учасників
Внесок: 208 ГРН
2%
Основний список
Резервний список

Квітка

Модератор
Команда форуму
Вітаю! Я-ArtPresident. Останні 13 років я займаюся різними напрямками в seo професійно. Тобто, заробляю на життя даною діяльністю — клієнтське seo, монетизація сайтів через різні партнерки (Affiliate Marketing), навчання і т.п. пройдено самостійний шлях від seo фахівця до керівника seo відділу в веб студії. Накопичено великий практичний досвід.

Основний і найбільш важливий скилл seo фахівця — це вміння залучати на сайт мотивований пошуковий трафік (відвідуваність) з пошукової видачі. Це найважливіший фактор навколо якого акумулюється монетизація сайту різними методами. Один з методів монетизації сайту-це партнерки (Affiliate Marketing). Тобто, отримання комісійних за дії, які роблять користувачі сайту пішли, наприклад, за реферальними посиланнями на сайт партнерки.

У мене досвід роботи з різними типами взаємодії з партнерками( Affiliate Marketing), наприклад:

Партнерка dating сайту( сайт знайомств): на своєму домені розгортався повноцінний сайт від партнера з усім функціоналом (Реєстрація користувачів, доступ до платних послуг основного dating сайту і т.д.) і c можливістю унікалізувати Тексти. Комісійні я отримував за користувачів, які купували платні послуги сайту знайомств.
Розгортання повноцінного свого" псевдо " інтернет магазину з кошиком. Замовлення з кошика відправлялися і оброблялися партнеркою. Комісійні я отримував за замовлення, які йшли в партнерку з мого сайту.
Створення повноцінних своїх сайтів і злив користувачів моїх сайтів через реферальні посилання на сайт(и) партнерських програм. Комісійні я отримую за покупки на партнерських сайтах від користувачів пішли з мого сайту на партнерський сайт.

Реальний кейс, як я використовував свої скіли в seo для монетизації на своєму сайті через партнерку (Affiliate Marketing)
Увага! Даний кейс є приватним моїм особистим досвідом на моєму конкретному сайті. В даному курсі я покроково показую, що я роблю і чому для створення і просування бурж сайту під монетизацію через буржуйські партнерки (Affiliate Marketing). Даний приклад не є офіційно оголошеним результатом, який отримає кожен учень пройшов курс. Все що отримає учень - це набір інформації, практичні покрокові методики і їх можлива практична реалізація за темами відображеним в змісті курсу + Підтримка в закритих темах для учасників.

Безпосередньо кейс:
  1. Створив сайт на 10-15 сторінок.
  2. Провів певні заходи по трасту сайту.
  3. Створив 3 seo просунуті сторінки під партнерку Affiliate Marketing
  4. Провів певні заходи з посилального просування даних сторінок.
  5. Вийшов в ТОП за великою кількістю запитів даних 3 сторінок.
  6. Тематика подієва. Протягом 3 місяців на піку пошукового попиту отримав близько 3000 євро комісійних за покупки користувачів, які пішли за моїми реф. посиланнях з 3 - [сторінок мого сайту на партнерський сайт.

ЗМІСТ КУРСУ:

ВВЕДЕННЯ

02_00_подбор_ніші.jpg
ПРОСУНУТИЙ АНАЛІЗ І ПІДБІР БУРЖ НІШІ / ТЕМАТИКИ
ПОШУК. АНАЛІЗ. ТРАФІКОВИЙ ПОТЕНЦІАЛ. АНАЛІЗ КОНКУРЕНЦІЇ. ФІНАНСОВИЙ ПОТЕНЦІАЛ.

03_00_семантика.jpg
РОЗШИРЕНИЙ ЗБІР ТА КЛАСТЕРИЗАЦІЯ СЕМАНТИКИ НІШІ / ТЕМАТИКИ
СЕМАНТИЧНИЙ АНАЛІЗ. ШВИДКИЙ ЗБІР ТА КЛАСТЕРИЗАЦІЯ СЕМАНТИКИ ТРАФІКУ (КЛЮЧОВІ ЗАПИТИ).

04_00_домен і хостинг.jpg
ДОМЕН ТА ХОСТИНГ
НОВОРЕГ. ДРОП З ОБНУЛЕНОЮ ДАТОЮ. ПОВНОЦІННИЙ ДРОП. ДОМЕН З ВІКОМ. ХОСТИНГ.

05_00_создаем сайт.jpg
СТВОРЮЄМО САЙТ
РОЗГОРТАЄМО САЙТ НА WORDPRESS. ПРАВИЛЬНА "ТЕХНІЧКА".

06_контент_ѕео.jpg
ТРАФІКОВІ СТОРІНКИ / СТАТТІ, КОНТЕНТ, ПРОСУНУТЕ SEO
СТОРІНКИ, СТАТТІ-ТРАФІКОВІ ПАРОВОЗИ. КОНТЕНТ. ПРОСУНУТА SEO ОПТИМІЗАЦІЯ.

07_00_силки_траст.jpg
КАЧАЄМО ТРАСТ САЙТУ І ПОЗИЦІЇ КОНКРЕТНИХ СТОРІНОК / СТАТЕЙ
ПОСИЛАННЯ. ЩО І ЯК ПРОКАЧУЄМО.

ЧОМУ БУРЖУЙСЬКІ ПАРТНЕРКИ


Великий вибір партнерських програм.
Є партнерки практично під будь — які реальні товари-рибалка, виживання, туризм, іграшки, Ігри, спорт, Фітнес, харчування, музика і т. д. і т. п.
Потенційна можливість добре заробляти з невеликою відвідуваністю з декількох сторінок, статей (в деяких тематиках можливо вийти на показники $100 і більше заробітку з 1000 чоловік відвідуваності). Природно, якщо отримати цю відвідуваність.

ВИТРАТИ
Залежать від різних факторів, сервісів, методів, особистих скілів.
 
Угорі