Що нового?

Набір учасників Кубинська сальса в парах (Станіслав Швецов, Наталі Небагатікова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 736 ГРН
Учасників: 0 з 5
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 153.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
чому я запускаю цей марафон?
Я прийшов в танці досить пізно - в 28 років, при цьому в перші роки мій прогрес був вкрай незначним.
Мене виручала хороша координація і рухливість, але відсутність системи в заняттях і якогось розуміння, яка техніка ефективніше, а чого краще не робити, не було

У мене вже була своя школа І багато учнів, але мені абсолютно не подобалися мої відео, і розумом я розумів, що на заняттях даю просто "ще одну зв'язку", і що повинно бути не так.

Багато років у мене пішло на систематизацію того, що я знаю. Розуміння за рахунок чого це буде виходити краще, а виглядати красивіше. З усього цього я свідомо видалив більшу частину рухів, тому що велика кількість фігур приховувало основу руху і подовжувало процес навчання.

Звичайно, я робив це не один. Кожен викладач SDS-Yoanis Meneses, Helga Samoilova, Наталі Небагатікова, Михайло Нікітін, Андрій Гущин, Олександра Вороніна вніс свій в скарб в обговорення і в підсумковий варіант методики. Більш того, завдяки їм методика продовжує вдосконалюватися і розвиватися - бо сальса це живе явище

ЧОМУ Я ЗАПУСКАЮ МАРАФОН З ПАРНОЇ САЛЬСИ?
Тому що я сам хотів би пройти його коли починав танцювати.

На марафоні ми почнемо з бази. Я знаю, що в кожній школі своя база, але я впевнений, що незважаючи на це, наша точка зору буде корисна.
При цьому ми не пропонуємо "забути все чому вас вчили", ми просто покажемо ще один варіант і пояснимо його плюси.

Потім ми розберемо всі основні фігури і принципи взаємодії та комбінування.

І більшу частину марафону присвятимо... так, ось це слово: Зв'язкам. Тобто будемо вчити зв'язки і на їх прикладі пояснювати принципи і закріплювати їх.

Подробиці:

Заняття розпочнуться 8 листопада і останній урок вийде 23 грудня.
Уроки виходитимуть по понеділках і четвергах, тобто на відпрацювання домашнього завдання і його запис буде 3 дні.
Таким чином, виходить 14 уроків.
● Рівень-ви повинні вже танцювати базові фігури сальси, такі як енчуфла, ділекено, сакала і т. д.

Побачимося на марафоні!
https://vk.com/onlinesalsa?z=photo12812489_457249706%2Fwall-195064218_283
 
Угорі