Що нового?

Набір учасників Курс увага до деталей (Наталія Васів)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 920 ГРН
Учасників: 0 з 30
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 31.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
дорогі друзі, запрошую всіх на черговий онлайн курс
Ціна: 2500р
Тривалість 5 тижнів
Рівень: середній
Тема: обробка горловин комірами різних видів, збірка, обробка.
Машина: будь-яка двофонтурна або однофонтурна. На курсі розберемо в'язання як на одно-, так і на двофонтурних машинах
В деталях криється дуже багато. Тут я говорю не про такі деталі як рукав або спинка, а про дрібниці, які роблять зовнішній вигляд виробу. Акуратно і правильно оброблені і зібрані деталі дають роботі статус якості.
Протягом 5 тижнів я не тільки викладаю уроки, але постійно на зв'язку: перевіряю особисто розрахунки кожного учня, раджу, підказую, направляю і надихаю.
Чому навчимося на курсі:
♦ ️ Детально розберемо в'язання і приєднання різних видів комірів: гольф, стійка, подвійна стійка, подвійна стійка з блискавкою, відкладний комір, хомут
♦ Детально розглянемо питання закріплення горловини, вирізання горловини, кеттелевки "внахлест"
♦ Для курсу буду відв'язані два Джемпери різних конструкцій для вивчення збірки і обробки
♦ Для вивчення комірів будуть відв'язані кілька видів манишек різної конструкції і обробки. Манишка-дуже популярний аксесуар, і на його прикладі можна відпрацювати безліч видів збірки, обробки і конструкції. Отримані знання знадобляться при в'язанні будь-яких плечових виробів.
♦ І багато іншого ...
Формат: спільне в'язання. Уроки поступово викладаються в профіль курсу.
Відео-уроки в IGTV і на Googleдиску
Чат в Telegram
Прямі ефіри в Instagram
jpg. схеми
Всі матеріали курсу дублюються на Google диск і доступні для скачування для самостійного вивчення в будь-який час
Постійна підтримка викладача

https://www.instagram.com/p/CTw_3zMo8Aq/
 
Угорі