Що нового?

Набір учасників Набір " Леді "(Валентина Букєєва)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3789 ГРН
Учасників: 0 з 69
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 57.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Переглянути вкладення 835


перед вами набір для справжніх леді.

Вишуканий кошелечок, зшитий по курсам "Лілі" і "Лілі2" і стильна сумка По курсу "Дует" створять неймовірний, закінчений, діловий образ.

Ми щодня хочемо виглядати на всі 100! При цьому речі в гардеробі і аксесуари повинні бути обов'язково дуже зручними і функціональними! Тому ми створили для вас цей набір з трьох курсів:" Лілі"," Лілі2 "і"Дует".

Вартість набору" леді " 10305 рублів. Що на 10% менше, ніж всі ці курси разом.
Доступ до курсів всередині набору на 99 років.

Приєднуйтесь!

Кращий з усіх! Він народився під мерехтіння нічних зірок. Мій новий кошелечок "Li-Li" ... Я спростила в ньому техніку стібки, зібрала кращі прийоми швидкого створення красивого і практичного кошелечка на блискавці.

Уявляєш? Ще простіше і швидше! Хочеш створити такий же?

28 відео-уроків захоплять тебе в подорож. Все дуже докладно і з великим натхненням. Плюс 14 додаткових відео з цінними порадами.

Форма, дизайн стібки, мої авторські шаблони для створення кишеньок і багато іншого чекає тебе в цьому курсі. Обіцяю-вийде відразу. На звичайній швейній машинці. Отримуй задоволення і твори з любов'ю!

Вартість курсу: 4800 рублів
Кращий з усіх! Він народився під мерехтіння нічних зірок. Мій новий кошелечок "Li-Li" ... Я спростила в ньому техніку стібки, зібрала кращі прийоми швидкого створення красивого і практичного кошелечка на блискавці.

Уявляєш? Ще простіше і швидше! Хочеш створити такий же?

28 відео-уроків захоплять тебе в подорож. Все дуже докладно і з великим натхненням. Плюс 14 додаткових відео з цінними порадами.

Форма, дизайн стібки, мої авторські шаблони для створення кишеньок і багато іншого чекає тебе в цьому курсі. Обіцяю-вийде відразу. На звичайній швейній машинці. Отримуй задоволення і твори з любов'ю!

Вартість курсу: 4800 рублів
Кращий з усіх! Він народився під мерехтіння нічних зірок. Мій новий кошелечок "Li-Li" ... Я спростила в ньому техніку стібки, зібрала кращі прийоми швидкого створення красивого і практичного кошелечка на блискавці.

Уявляєш? Ще простіше і швидше! Хочеш створити такий же?

28 відео-уроків захоплять тебе в подорож. Все дуже докладно і з великим натхненням. Плюс 14 додаткових відео з цінними порадами.

Форма, дизайн стібки, мої авторські шаблони для створення кишеньок і багато іншого чекає тебе в цьому курсі. Обіцяю-вийде відразу. На звичайній швейній машинці. Отримуй задоволення і твори з любов'ю!

Вартість курсу: 4800 рублів
https://shkola-bukeevoi.ru/courses/nabor-ledi/
 
Угорі