Що нового?

Придбаний Тренажер есе 2023 (Юлія Глушко)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 368 ГРН
Учасників: 0 з 8
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 47.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
посібник, який допоможе вам навчити ваших учнів – "Тренажер есе".

Це система вправ для тренування навичок написання есе-продумана, логічна, вивірена. 55 сторінок, 50 завдань.

Тренуємо

аналіз всіх типів нелінійних текстів-таблиць, діаграм, кругових діаграм

всі види есе-preference, action, reasons, attitude

лексику з різних тем-travel, education, languages, money, shopping, fashion, a healthy lifestyle, the environment, living in the city

Збірник підходить для

1) тих, чиї учні будуть здавати ЄДІ в цьому році. За час, що залишився знімете всі питання і вирішите сумніви, переконайтеся, що ваші учні роблять все правильно.

Зайва практика точно не буде зайвою, а піде на користь!

2) тих, хто зараз працює з 10-м класом і починає тренувати есе. Збірник допоможе плавно " в'їхати "в тему, адже він побудований за принципом"від простого до складного".

Чому ця збірка good value for money?

Завдань для есе багато. Вправ на розвиток навичок написання есе – днем з вогнем не знайдеш.

Автору можна довіряти. Я перевірила близько 1000 есе з таблицями і графіками - роботи своїх учнів і роботи, що надсилаються колегами на перевірку. Більше 50 вчителів пройшли мої курси "таблиці та діаграми під ключ" і "ЄДІ 2023". Понад 300 колег користуються моїм посібником "Конструктор есе 2023".

Збірник побудований на розділах з модулів 1-5, тому, якщо ви стежите за оновленнями і купуєте всі модулі нашого лексичного збірника (нагадаю, готові модулі 1-5, в роботі 6-й), вважайте, що тренажер есе у вас вже є.

Багато позитивних відгуків і слів подяки я отримала від колег за "Конструктор есе 2023".

Але "Конструктор" - це методичний посібник для вчителів. А зараз я приготувала посібник, який допоможе вам навчити ваших учнів – Робочий зошит "Тренажер есе".
https://privatelink.de/?https://vk.com/julia_glushko_ege?w=wall-210991998_471%2Fall
 
Угорі