Що нового?

Придбаний Що робити якщо...Подкаст-курс для підлітків 9-19 років. Я тільки послухати (Лія Шарова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 625 ГРН
Учасників: 1 з 37
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 17.6 ГРН
3%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор



Підлітки не хочуть ні дивитися, ні читати, ні слухати щось корисне.

Підлітки хочуть сприймати тільки те (крім цікавого і марного), що вирішує їхні проблеми. І те, що їм не нав'язують їхні батьки.

Тому ми зробили курс з аудіопідкастів по 17 хвилин. Він і про те, що хвилює самих підлітків, і про те, що хвилює батьків.

Якщо вашій дитині від 9 до 19 років, і ви хочете, щоб він знав, що робити, якщо:

  • складно спілкуватися з батьками
  • конфлікти з батьками
  • потрібно більше особистого простору
  • його труять
  • не дуже впевнений у собі
  • потрібно прокачати впевненість в собі по-максимуму
  • він новенький (в класі, школі, будь-якому колективі)
  • є ймовірність, що зв'язався з поганою компанією
  • легко піддається маніпуляціям з боку
  • не вміє дати відсіч незнайомцю на вулиці
  • У колі є алкоголіки або наркомани
  • не знає, ким стати
  • не хоче вчитися
  • не подобається собі
  • взагалі нічого не хоче
  • переживає, що у нього мало друзів
  • починає романтичні стосунки
підлітковий вік - найніжніший. Вже не дитина, але ще НЕ дорослий. Готовий здійснювати дорослі вчинки, але не вміє прораховувати наслідки і не готовий нести за них відповідальність. Переживає через всякі дрібниці і готовий ставити під сумнів будь-які батьківські поради.

Я завжди кажу, що батькам потрібен провідник в свідомість підлітка, а їм потрібна своя людина в світі дорослих. Тому подкаст-курс " що робити, якщо..."саме такий: без святенництва, занудства, моралей "води" і Муті.

У подкаст-курсі " що робити, якщо..."я говорю з підлітками просто про складне і даю покрокові інструкції до дії в різних ситуаціях. У ситуаціях, про які мені пишуть десятки підлітків щодня.

Так що, отримавши матеріали курсу, не лякайтеся, що деякі теми звучать інакше: це стратегічний хід


https://liya-school.ru/podcast#form
 
Останнє редагування модератором:
Угорі