Що нового?

Придбаний [Івантер плюс] конспекти для літнього табору відкриттів " Еврика!"(Олена Фрадкіна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 4394 ГРН
Учасників: 0 з 21
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 217.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

  • Для дітей від 5.5 до 11 років
  • Повний день-з 9.00 до 19.00
  • 6 тижнів з різними темами
  • Концепція: "Скажи мені — і я забуду, покажи мені — і я запам'ятаю, дай мені зробити-і я зрозумію" (Конфуцій).
ці конспекти складені педагогічним колективом підмосковного дитячого центру" пуголовок " під керівництвом Олени Фрадкіної.

Літні програми проходять в" Пуголовку " з 2016 року. У 2018 році було 10 змін табору (10 тижнів), кожна з яких становила від 17 до 35 осіб. Виручка за те літо склала 1.4 млн руб.

"Найкращий відгук про наш табір-це середня тривалість перебування однієї дитини. У нас вона становить 3 тижні", — каже Олена.

розпорядок дня в міському таборі

Конспекти розраховані на такий розпорядок дня:
  • 9: 00 — 9:15-прихід дітей
  • 9:15 — 9:30 — Хіп-хоп зарядка
  • 9: 30 — 10:00-обговорення планів на день
  • 10: 00-11: 30 — заходи дня (майстер-класи, лабораторії, творчі та наукові майстерні тощо)
  • 11: 30 — 12:00-другий сніданок
  • 12:00 — 14:00 — Прогулянка (ігри, естафети, спортивні змагання, тематичні заходи на вулиці)
  • 14:00 — 14:30 — обід
  • 14:30 — 15:30 — Відпочинок (освітні фільми, аудіокниги, настільні ігри)
  • 15:30 — 17:00 — Підготовка до проекту та його презентація. Заповнення особистих портфоліо
  • 17:00 — 17:30 — полуденок
  • 17:30 — 19:00 — Прогулянка (ігри, естафети, спортивні змагання, тематичні заходи в приміщенні або на вулиці, в залежності від погоди)
  • 19: 00-Догляд додому.
матеріали кожного дня містять:
  • Конспект заняття на 1.5 - 2 години: опис теорії, практичних майстер-класів, рухливих ігор, а також додатки з матеріалами для роздруківок і демонстраційними матеріалами
  • Список тематичних відеоматеріалів для перегляду в "тиху годину" після обіду
  • варіанти і опис творчих проектів, який можна провести в другу половину дня (1-1.5 години) з переліком необхідного реквізиту і матеріалів
  • опис вуличних ігор, квестів, з роздруківками
  • перелік простих, динамічних, нетривалих настільних ігор, придатних для даного віку (5.5 — 11 років)
  • перелік необхідних матеріалів для попередніх закупівель: заготовки, канцелярія, матеріали для ігор і т. д.
  • Чек-лист всього необхідного.
будь-яка тема цікава дитині якщо він співвідносить її зі своїм досвідом і діє. Девіз програми: "мінімум теорії-максимум практики!".
https://privatelink.de/?https://bestbabyclub.ru/products/summer-eureka/#i
 
Угорі