Що нового?

Придбаний Ідеальний прес за 30 днів (Юрій Спасокукоцький)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 708 ГРН
Учасників: 0 з 35
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 21 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
великий живіт і відсутність рельєфу – одна з основних причин, що приводять людей в зал. Багато безрезультативно качають прес, при цьому забувши про великий шарі підшкірного жиру, інші навпаки, не маючи оного, виснажують себе великим кол-вом повторень і ніяк не можуть отримати накачані Куби.
За 15 років роботи тренером мені вдалося сформувати основні принципи з побудови ідеальних кубиків преса, які допомогли сотням моїх вихованців. Мною були проаналізовані і випробувані безлічі вправ, з яких я вибрав тільки ті, що дійсно працюють.


Тепер і ви можете послідувати моїм радам і переконатися в їх ефективності!
  1. Не відкладайте, починайте діяти прямо зараз, інакше ви не зробите цього ніколи.
  2. Поки у вас не з'явиться прес, дотримуйтесь простих правил харчування. Повністю виключіть з раціону солодке, смажене, жирне, борошняне і фрукти. Не їжте більше 20, а ще краще не більше 15 кілокалорій на кілограм власної ваги тіла. Виключіть всі продукти, що містять цукор. Після 18:00 їжте тільки білкову їжу і клітковину (овочі). Їжте часто і маленькими порціями.
  3. Скористайтеся моєю ефективною програмою "рівня 1" для всіх бажаючих, і вже через місяць Ви побачите значні результати!
  4. Якщо ж ви, як і я, хочете супер-результат і у вас з'явиться бажання отримати завидні рельєфні кубики, скористайтеся моєю найефективнішою програмою тренувань і харчування "ідеальний прес", виконуючи яку всього за 1 годину 1 раз в 5-7 днів, ви повинні присвячувати все тренування тільки пресу. Якщо ви не встигли завершити програму протягом 60 хв, не продовжуйте!
  5. Дотримуйтесь детального плану харчування, який додається до цієї програми. План харчування являє собою готові варіанти завтра, обіду і вечері з зазначеними порціями, підрахованими калоріями і співвідношенням БЖУ.
https://privatelink.de/?http://biceps.com.ua/novosti/press
 
Угорі