Що нового?

Придбаний Інфо контент (Дмитро Звєрєв)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 651 ГРН
Учасників: 0 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 29.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Цей інфопродукт спеціально для тих, кому потрібна практика і конкретні працюючі методики генерації контенту, за допомогою якого ви будете залучати аудиторію і отримувати прибуток.

мова піде про:
  • безкоштовний контент, який втілюється в форматах статей, постів, відео, звітів, інфографіки і т.д. він використовується в автоворонках продажів, в запускових ланцюжках і просто розміщується на ваших майданчиках, щоб збирати навколо вашого проекту зацікавлену аудиторію.
  • платний контент, який втілюється в ваших інфопродуктах, що приносять вам прибуток і дають клієнтам реальну цінність.
моя пропозиція складається з ланцюжка максимально конкретних відео, в яких я виклав мою технологію і декількох корисних доповнень. Ви отримаєте все, що є у мене: ніякої цензури, нічого прихованого - повна інформація з даного питання. Ви побачите все саме в такому вигляді, в якому я використовую це кожен день і що приносить результат. Я зробив цей курс максимально практичним і максимально стислим, залишивши найважливішу і основоположну інформацію. Всього лише за годину з невеликим вашого часу ви дізнаєтеся те, що заощадить вам потім десятки і сотні годин, дозволить робити набагато більш цінні та актуальні матеріали. І, як наслідок - отримувати більше від вашого онлайн-проекту.

що конкретно ви отримаєте:
Серію відео тривалістю 73 хвилини, з яких дізнаєтеся:
  • фундаментальну технологію генерації контенту
  • просту технологію створення логічної послідовності контенту
  • посилену технологію створення логічної послідовності контенту
  • Як шукати ідеї для контенту в пошукових системах
  • Як гикати ідеї для контенту на Youtube
  • Як шукати ідеї для контенту в соціальних мережах
а також - окреме відео з наочним прикладом генерації контенту через таблиці та інтелект-карти.
 
Угорі