Що нового?

Придбаний Абордаж торгів (Євген Федоров)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1835 ГРН
Учасників: 0 з 28
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 68.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

42327


Бізнес на торгах я хочу порівняти з абордажем. Пливеш, дивишся в підзорну трубу, вибираєш лот і забираєш його собі). Звичайно, лоти ми виграємо не у супротивника. Адже держава в якій ми живемо-це союзник, який допомагає нам купувати ці лоти. Сам по собі абордаж вже давно вимер, але торги все більше активізуються. Я готовий цілий день провести в пошуках і аналізі лотів, а процес самих торгів - приносить мені ще більше задоволення.

Хвилини хвилювання, очікування і ЛОТ наш (це непередавані відчуття). Змінюється світ, змінюються способи "абордажу", змінюються люди, а нам людям як була потрібна видобуток так і потрібно.

В цілому можна непогано навчитися будь-якого ремесла, звичайно ж якщо вчитися і старанно працювати. Наприклад, щоб успішно полювати на прибуткові лоти потрібно всього лише 1-2 місяці, щоб вивчити цю систему, зрозуміти ринок, ціни, навчитися заповнювати заявки ІІІ... Ось ти вже сам виходиш з підзорною трубою, вибираєш лот і виграєш його). А ще крутіше, коли ти можеш взяти на абордаж такий лот, який буде годувати тебе 10-20 років, а саме класне знаєте що? Те що для цього потрібно не так багато зусиль.

Взагалі ідея торгів мені подобається тим, що тут зустрічаються різні люди, з різними завданнями і вміннями, хто то розбирається в сільськогосподарській техніці, хто то в автомобілях, хто то в нерухомості, та тут є люди з усіх галузей... А є люди, з таким незвичайним мисленням, вони бачать прибуток в таких об'єктах, які і за даром не кожна людина погодиться взяти. Вони не просто дивляться ринок, вони дивляться на кілька років вперед і аналізують - що буде з цим об'єктом і дуже часто виграють на цьому. Це справжні мисливці. Муніципальні торги, як я почав в цьому розбиратися... Просто прийшов один раз на торги і мені це біса сподобалося.

як я побудував такий бізнес на торгах? всього 3 речі.

  • Спочатку я дуже багато вивчав ринок торгів
  • Тоді я багато брав участь у них
  • а далі багато лотів продавав...
а насправді все дуже просто. Я хочу навчити тебе полювати.
https://privatelink.de/?http://tv-bis.ru/ef_torgi20/
 
Угорі