Що нового?

Придбаний Авторські проекти Віталіни Скворцової-Охрицької. Пакет "Хочу все" (Віталіна Скворцова-Охрицька)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1390 ГРН
Учасників: 1 з 23
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 62.9 ГРН
4%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Пакет " Хочу все!":
  • вебінар " Струткутрируй це!"
  • онлайн-майстерня " рух без примусу!"
вебінар " Структуруй це!"

Припустимо, у вас є експертність. Ви хочете поділитися нею в форматі вебінару, марафону або курсу, дати людям користь, зміцнитися в своєму професіоналізмі і заробити.
Здавалося б-зробити онлайн-продукт просто! Можливо, але як зробити його корисним, глибоким, незабутнім? Багато питань:
Як звузити експертність до однієї теми? Як вмістити в один продукт все, що хочеться сказати? Як донести інформацію цікаво? Чи не занадто складно? Чи не занадто просто? Як зробити логічний і затребуваний продукт, який рекомендуватимуть один одному?
У вебінарі я відповім на ці питання і приведу вас до чіткої смислової структурі ваших майбутніх продуктів. Це самий практичний з моїх вебінарів з робочим зошитом, який на 100% закриває проблему, як написати структуру для оналйн продукту і чим її заповнювати.

майстерня "рух без примусу"

Сучасний простір просякнуте думкою: "ти недостатньо хороший, мчи, біжи, прагни, перемагай себе!". А якщо зупинитися і подумати: я більше не хочу боротися з собою, я — власний кращий друг і попутник?
Давайте подумаємо про це разом. На майстерні я розповім, як з турботою і чуйністю до себе досягати цілей, вирішуватися на зміни і чути, чого хочеш по-справжньому.
Рух без примусу - це рух на тривалі відстані, без зривів вигорань і вічної незадоволеністю собою.

вебінар "Структуруй це!"

Для кого цей вебінар?
Для фахівців, яким є, що сказати і хочеться виходити в онлайн формат з якісними і цікавими продуктами.

Про що він?
Я люблю онлайн формат роботи: консультації, групи, вебінари, прямі ефіри та курси. І я рада, що опинилася у всьому цьому і як учасник, і як автор вже після того, як отримала відповідний серйозний досвід.

Я знаю, як повинен виглядати якісний продукт. Що у кожного тематичного вебінару є логіка побудови, закінчена форма і зміст, що розкриває заявлену тему.
Але ті, хто вилупився відразу в Інтернеті, помилково вважають, що найголовніше в продукті - це упаковка, а розповідати "що я думаю по цій темі" одно "навчати".
ви отримаєте відповіді на питання, які Вас хвилюють:
  • як осягнути неосяжне-звузити матеріал до конкретної теми, яку ви будете розкривати​
  • Як впихнути невпихуемое-відібрати тільки те, що підтримує основну тему онлайн продукту​
  • Як відсікти зайве і взагалі зрозуміти, яка інформація потрібна, а яка зайва​
  • Як зробити онлайн продукт корисним і потрібним людям​
  • як утримувати інтерес учасників​
  • Як набиратися досвіду і виходити в онлайн роботу​
майстерня "рух без примусу"

Для кого ця майстерня?
  • для тих, кому важливо рухатися до своїх цілей, вирішуватися на зміни,​
  • пробувати нове, робити кроки і вчинки, але...​
  • Більше не хочеться перти на ДАВАЙ, треба, повинна/повинен, зберися, ти просто недостатньо ... та іншої токсичної гидоти.​
  • втомився (а) нескінченно себе переробляти, позбавлятися від себе, боротися і дресирувати, і хоче навчитися з собою по-іншому​
  • а ще для тих, хто не хоче передавати ці патерни своїм дітям.​
як влаштована робота?
1. Після оплати ви отримаєте доступ в Особистий кабінет.
Вас чекає: вебінар" рух без примусу " (запис)

2. 4 відеоуроки із завданнями:
Чому не можна від себе позбутися (від невпевненості, страху, злості і тд) і що ми дійсно можемо робити, щоб жити краще.

Як рухатися вперед без зривів і вигорань: робота центральної нервової системи і наша допомога в її саморегуляції.
А як же всі інші? Вина, яка заважає нам піклуватися про себе. Як з нею бути? - бонусний урок від психотерапевта, супервізора курсу для психологів " я практикую!", автора бестселера з виховання" Зрозумій мене мама " Марії Григорян

3. Сесія Питання/відповідь (запис)
ви отримаєте відповіді на питання, які Вас хвилюють:
  • чому ми чекаємо від себе досконалості і тільки успіхів?​
  • Як це заважає нам жити і рухатися?​
  • чому техніки для роботи з собою не ефективні?​
  • Як можна допомагати себе рухатися вперед і робити те, що ми задумали?​
  • Якщо я погоджуся, що зі мною все так, я перестану розвиватися?​
  • який навик нам усім потрібно розвивати? Особливо тим з нас, у кого є діти?​
  • я спочатку розганяюся, фігачу, а потім падаю в вигорянні: як це змінити?​

Продажник:
https://workshop.govita.ru/newmain
 
Останнє редагування модератором:
Угорі