Що нового?

Придбаний [Академія Магії] Корекційна Нумерологія, 2020 (Олена Самошина)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 8824 ГРН
Учасників: 1 з 52
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 176.5 ГРН
2%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Практичний курс з предсказательной нумерології і магії чисел.
Особливість курсу-прості практичні методи і способи посилення магічних дій чисел.

Аналітична Нумерологія. Корекційна і предсказательная. - весь курс

Цей курс зроблений для людей, які за допомогою нумерології хочуть навчиться коригувати і змінювати реальність, а так само робити прогнози на майбутнє.
магія чисел, один з найбільш м'яких і екологічних видів магії. Ця магія не робить щось за вас, але вона дуже допомагає коли працює разом з вашими діями. Ні для кого не секрет, що у кожного числа є своя вібрація, простіше кажучи, енергія, проходячи через число змінює свою частоту. Кожне число відповідає за свою частину нашого життя, є числа відповідають за здоров'я і є числа відповідають за удачу, є числа грошей і числа мудрості, числа шлюбу, кар'єри і бізнесу. Будь-яку ситуацію або подія нашого життя можна розібрати з точки зору впливу на них тих чи інших чисел. Ми народжуємося, і отримуємо Число життєвого шляху, нам дають ім'я (або ми його міняємо) і виходить Число долі, крім того безліч числі впливає на наше життя - наших, персональних чисел.І для того, щоб зуміти змінити наше життя, часто досить просто додати або послабити вібрації чисел, які на нас впливають. Як це зробити - цьому і будемо вчиться.

Цей курс є третьою сходинкою мого авторського курсу аналітична Нумерологія. Тому, підійде він не для всіх бажаючих. Для того, щоб грамотно працювати з магією чисел обов'язково потрібно вміти розрахувати персональну матрицю, яку ми детально вивчали на 1 ступені, в нумерологическом паспорті.
Можливо, було б здорово, зробити одну універсальну числову матрицю на гроші наприклад (або на любов). Але це не працює. Так само як немає універсальної для всіх таблетки від хвороб. Я дуже не люблю профанацію в будь-якій справі, в тому числі і в магії, тому на курсі вам доведеться вчиться думати, а що буде, якщо в персональну матрицю людини додати ті чи інші вібрації чисел. І ми будемо цьому вчиться всі 9 занять.

Так само, ми розберемо предсказательную нумерологію і навчимося розраховувати персональні прогнози з урахуванням піків і криз людини.
На цьому тренінгу буде досить багато практичної інформації з психології. Виходячи з моєї практики, найпростіше включити вібрацію числа і дати можливість їй стабільно працювати, це підкріпити цю вібрацію потрібними думками і діями.

Отже, на цьому курсі ми навчимося практичним технікам, як можна змінити себе (або допомогти зміниться іншій людині) і як можна змінити реальність включаючи вібрації потрібних чисел. Однак, давайте будемо пам'ятати, що у Бога немає інших рук, крім ваших і просто намалювати цифри або зробити матрицю - недостатньо. Для зміни життя або зміни в людині обов'язково будуть потрібні дії самої людини.

Чому будемо вчиться:
  • складання персональних нумерологічних прогнозів
  • активації енергії чисел за допомогою афірмацій
  • активації за допомогою дій
  • активації за допомогою каменів і ароматів
  • навчимося розраховувати біоритми людини
  • навчимося використовувати корекційні матриці і янтри
  • навчимося складати Числові талісмани в різних сферах життя.
  • Обов'язково навчимося техніці безпеки при магічній роботі і способам активації та утилізації магічних матриць.
Програма курсу:

Модуль 1
1-е заняття прогностична нумерологія і біоритмологія.
2-е заняття Індивідуальна прогностика. Семирічні цикли.
3-е заняття життєві кризи і дев'ятирічні цикли. Повний прогноз на рік.

Модуль 2
4-е заняття способи корекції основних чисел.
5-е заняття способи корекції основних чисел (закінчення). Янтри.
6-е заняття корекційні матриці.

Модуль 3
7-е заняття магічні матриці і Числові талісмани. Загальні принципи і персональні формули розрахунку.
8-е заняття магічні матриці і талісмани для грошей, успіху і кар'єри.
9-е заняття магічні матриці і талісмани для здоров'я, любові і сім'ї

1 частина курсу [Академія Магії ] Нумерологія особистості 2020 (Олена Самошина)
2 частина курсу [Академія Магії ] аналітична Нумерологія.Нумерологія сумісності (Альона Самошина)
3 частина курсу [Академія Магії ] Корекційна Нумерологія 2020 (Олена Самошина)

https://www.alenasamoshina.ru/uslugi/treningi/analiticheskaya-numerologiya-korrekcionnaya-2020/
 
Останнє редагування модератором:
Угорі