Що нового?

Придбаний Англійська-граючи! 2015 (Олександр Свіяш)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 512 ГРН
Учасників: 2 з 28
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 19 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор



аудіо-настрій " Англійська-граючи!"

За допомогою цієї програми ви зможете без зусиль сприймати інформацію, необхідну для вивчення англійської мови, швидко запам'ятовувати і легко відтворювати отримані знання.

відгуки з сайту:

Ольга, Красноярськ додано: 15.07.2015, о 14:05

Величезне спасибі тим, хто створив цю програму. Вона дуже допомогла мені в гранично стислі терміни після декретної відпустки згадати англійську і взяти участь у заході на крайовому рівні (м'яко кажучи, я не горіла пристрасним бажанням щось відкрите для краю проводити, але не завжди запитують бажання на роботі).
Всі розуміють, скільки часу присвячується згадуванню професії, коли ти в декреті... і часу, щоб займатися окремо, вийшовши з декрету, на жаль, теж не було. Я просто включала цю чудову програму, і все швидко згадалося саме, адже я колись знала ... якісь моменти я навіть ловила себе на тому, що думаю теж англійською, як раніше, коли по багато годин в день їм займалася... по суті, мені Ця програма замінила хороші професійні курси плюс час!!! (і курси набагато дорожче даної програми за вартістю). Ще раз величезне спасибі!

Вадим, м. Пенза (12.05.2013) додано: 15.07.2015, о 14:03

Привіт всім! Мене звуть Вадим, мені 26 років, з цих 26 років, 10 я намагаюся вивчити англійську. Можу сказати, що я пробував вивчати англійську мову і з викладачами і в мовних школах, не кажучи про вивчення його з першого класу, але всі ці методи лише додали "каші" в моїй голові.
І прийняв Я рішення-вчити по самовчителю. По-перше, не прив'язаний за часом, по-друге це останній шанс спробувати це зробити. Почав півтора місяці тому. Мені сподобалося, відчував задоволеність, а потім знайшов в інеті вашу програму. Можу сказати тільки одне, це просто клас!!!! Мова стала набагато легше даватися, з'явилося відчуття, що англійська мова все-таки дуже мені потрібен і цікавий! Одним словом у мене з'явилася впевненість в тому, що я зможу все-таки його вивчити, і грамотно порозумітися перебуваючи на відпочинку!!!! Величезне спасибі вам за програму!!!! Всім раджу! Всім удачі у вивченні англійської мови!!

https://psymarket.ru/catalog/audionastroi/audionastroy_angliyskiy_igrayuchi_/?id=7213
 
Останнє редагування модератором:
Угорі