Що нового?

Придбаний Аюрведа для початківців. Тримайся імунітету (Юлія Крушанова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 161 ГРН
Учасників: 1 з 9
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 18.6 ГРН
11%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор



у мене з дитинства є мрія - допомогти якомога більшій кількості людей жити довго і без вантажу , які отруюють нам життя і заважають дихати на повні груди. Я сама боролася з підліткового віку з аутоімунним захворюванням, із зайвою вагою (так-так, це не помилка), із запаленням в шкт, зі зниженим імунітетом. Мені цей гіркий шлях дуже знайомий.

У дитинстві доводилося терпіти біль по кілька годин щодня, призначення лікарів приносили короткочасне опромінення, але я щиро вірила в диво, що одного разу все пройде. Саме не минуло, але диво сталося - я дізналася про аюрведою і стала вбирати знання, з'єднувати їх в систему з сучасною медициною. Стала застосовувати знання, змінила харчування, режим, знайшла причини болю і дисбалансу і зайнялася їх усуненням, компенсацією. Здоров'я стало тим дивом, якого я чекала, і прийшло воно до мене як закономірний результат вивчення аюрведи і медицини, біохімії, патофізіології.

Систематизовані знання лягли в основу річного курсу "Аюрведа та інтегративна медицина". На сьогодні курс пройшло або в процесі вивчення вже понад 1200 осіб. А це означає, що хтось вже став здоровішим, ніж вчора. Розумію, що курс не для всіх. Комусь не потрібно так глибоко занурюватися в процеси роботи організму. Не кожен готовий інвестувати стільки часу на вивчення матеріалу, який я збирала і пропускала через особистий досвід тривалістю більше 20 років.

Саме для вас я рада представити свою книгу"Аюрведа для початківців: Тримайся імунітету"

Намагалася зробити книгу цікавою і для фахівців, і для тих, кому потрібні конкретні поради щодо зміцнення імунітету, без глибокого занурення, як в річному курсі.
Мені важливо, щоб люди не боялися її дарувати і рекомендувати тим, хто ніколи не чув про аюрведу або не має медичної освіти.
Препарати, які рекомендую в книзі, наведені з доказовою базою - це важливо для лікарів і нутриціологів.

У книзі дано розбір найбільш ефективних препаратів, які допомагають в лікуванні вірусних і бактеріальних інфекцій.

Початок продажів: у лютому 2022
формат видачі-скани PDF
кількість-256

https://m.chitai-gorod.ru/catalog/book/2890503/
 
Останнє редагування модератором:
Угорі