Що нового?

Придбаний [Берегиня] Алхімія трав і рослин (Марина Левіт)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3677 ГРН
Учасників: 1 з 79
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 48.4 ГРН
1%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор






Скажіть, ви ще пам'ятаєте, як це: прокидатися щоранку знаючи, що новий день принесе захоплюючі і радісні події?
Або Ваш ранок виглядає зазвичай так:
чотири звичні стіни і обридлі раз по раз повторювані справи і день бабака від якого можна зійти з розуму?
Як давно ви кинули мріяти? Де зараз сховалися ваші справжні бажання? Або всі поглинули нав'язані ззовні обставини?
А пам'ятайте...весняні травневі луки, які так вабили колись! Ароматні літні трави і чарівні збори купальських трав?
Якщо ви до сих пір часом марите щасливими спогадами про ліс, луках, полях і квітучих луках, під яскравим полуденним сонцем або давно хотіли навчитися розбиратися в травах, а то і виростити свій справжній відьмин сад у себе вдома, а так само за допомогою магії трав навчиться вирішувати неприємності і усувати проблеми, то у мене для вас відмінна новина!

я запрошую вас на курс "Алхімія трав і рослин"

Чому саме трави?


Трави-це частина лісу-початкової стихії з величезним потенціалом чистої первородної енергії, готові кожен день року і кожну хвилину поділитися з вами своїм ресурсом для важливих мирських справ.
Магія трав не вимагає нічого натомість!
Але якщо вже ви проявляєте повагу і прихильність до лісу і його мешканцям - ліс віддячить і дасть більше.
Ліс дає своє заступництво.
І з таким захистом вам не буде страшно і боляче долати навіть найскладніші ситуації в світі.
Ліс зберігає в собі безліч стародавніх таємниць і таїть диво!

Я пропоную вам зануриться в цей світ. І знайти спокій, гармонію і благополуччя, позбувшись страху і занепокоєння за завтрашній день!
Давайте ж повернемося в чарівний і майже забутий світ, де дріади і феї танцювали на квітучих лісових галявинах...

https://vk.com/bereginya_marina.levit?w=product-118543924_4371508%2Fquery
 
Останнє редагування модератором:
Угорі