Що нового?

Придбаний Биохакинг молодості. Тариф: Базовий (Катя Янг)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1003 ГРН
Учасників: 1 з 15
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 69.5 ГРН
7%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Як підняти рівень енергії і використовувати можливості свого організму по максимуму?
Як зберегти ясний розум, красу і молодість тіла, не боятися Альцгеймера і забезпечити собі активне довголіття?
Існує новий цікавий напрямок для оздоровлення-біохакінг, яке розглядає організм як цілісну систему, починаючу з віком барахлити. Тому її потрібно регулярно перевіряти і підтримувати, щоб підвищити якість і тривалість життя.
Біохакінг доступний багатьом, але не всі на нього вирішуються. Але ж набагато легше профілактувати старіння. І навіть в літньому віці можна поліпшити самопочуття за допомогою біохакінг-інструментів.
Про те, як це робити безпечно і ефективно, я розповім на майстер-класі "біохакінг молодості", який відбудеться вже через тиждень, 16 червня, о 19:00
МК буду проводити спільно з Володимиром Фокіним. Це один з улюблених спікерів учасників моїх курсів, його лекції завжди користуються успіхом. Володимир-біохакер, винахідник добавок в магазині здорового харчування "Рукето", спікер університету освітньої медицини, автор популярних подкастів про біохакінг і медицині
На МК ви дізнаєтеся:
  • Як продовжити молодість і красу тіла
  • як стимулювати BDNF-фактор, профілактувати хворобу Альцгеймера і нейродегенерацію
  • як за допомогою біохакінга вирішити проблему з лібідо
  • Як підвищити енергію
  • як скорегувати ранні гормональні зміни
  • як за допомогою біохакінг-інструментів підтримати організм при хр стресі та інших патологічних станах
    окрема частина лекції буде присвячена нюансам використання популярних нутрицевтиків, біохакінг-добавок і пептидної anti-age терапії
    Після МК ви зможете скласти стратегію продовження молодості, яка підходить саме вам
    Люди, які підійшли до біохакінгу серйозно, використовують його методи і можливості, відзначають значне поліпшення самопочуття і здоров'я в цілому

    https://privatelink.de/?https://wowcourseyoung.ru/biohacking
 
Угорі