Що нового?

Придбаний БлогоКонтент (Костянтин Бєлан)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 552 ГРН
Учасників: 0 з 56
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 10.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Як навчитися писати статті і створювати різного роду контент для блогу, який закохує... залучає і продає
Отримайте потужну практичну інструкцію, яка дозволить вам ясно побачити і зрозуміти, з чого повинен складатися якісний контент на блозі, здатний просувати і монетизувати проект самостійно без особливих зусиль.
Записи двох днів інтенсиву загальною тривалістю 6 годин + безліч додаткових матеріалів і бонусів
Костянтин Бєлан

Експерт з ефективного блогінгу
Як ви думаєте, який найважливіший етап у розвитку
блогінгу, що приносить найбільшу частину результатів?
Я ніколи не перестаю твердити, що дизайн проекту, технічні налаштування, лендінги, способи оплати - це все другорядне.
Головна справа в блогінгу-його наповнення якісним і ефективним контентом. А якщо бути точніше-створення такого контенту, в т.ч. статей, який буде не тільки подобатися відвідувачам, але і залучати нових передплатників і клієнтів з пошукових систем, а також моментально вибудовувати з ними відносини і монетизувати.

Той, хто вміє створювати такий контент - ніколи не потребуватиме нових клієнтів, адже завдяки йому потік потенційного трафіку, підігрітого і готового до будь-якої цільової дії, вам забезпечений.
Цей скріншот я прикладаю, щоб показати що за 4 місяці реально заробити
таку суму і більше за допомогою власного блогу, використовуючи правильний контент.
від створення до монетизації
Останні півроку я тільки й робив, що збирав найціннішу, важливу і практичну інформацію по даній темі, перевіряв її на своїх проектах, відкидав те що не працює і вносив якісь свої коригування з 4-річного досвіду.

Це коштувало мені тисяч годин пошуків, тисяч годин практики, різних тестів і експериментів, пошуку і реалізації тієї простої моделі створення контенту, яка б полегшила життя блогерів різних ніш і тематик. І не важливо, новачок або вже досвідчений.
Вичавку найкращого, що я дізнався і застосовую особисто, я готовий із задоволенням розповісти вам без будь-яких секретів.
Безумовно, це неможливо в себе" впихнути " за раз. Але уявіть, що все це залишиться у вас у вигляді запису після закінчення інтенсиву. Разом з усіма слайдами і необхідними матеріалами, щоб зручніше було працювати.
І саме це я хочу запропонувати вам, у всіх деталях, на онлайн-інтенсиві "БлогоКонтент: від створення до монетизації".

https://privatelink.de/?http://noservice.ru/InfoProducts/BlogoContent/
 
Угорі