Що нового?

Придбаний Бумеранг. Тариф-Базовий (Андрій Шеповалов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 4596 ГРН
Учасників: 0 з 37
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 129.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

87267

як це працює?

РЕКЛАМА
Людина бачить у себе в стрічці \ сторіс рекламу, яка викликає у нього інтерес і клікає по ній

ЧАТ-БОТ в Директі
Він потрапляє до нас в директ, де чат-бот автоматично перевіряє, чи підписалася на нас людина. Якщо ні, то просить підписатися

Лід-магніт
Якщо підписався, то йому автоматично видається лід-магніт

ТРИПВАЕР
Після лід-магніту і короткої серії листів ми продаємо людині дешевий продукт, який відбиває витрати на рекламу. Більш того, він може купити і автоматично отримати наш продукт прямо всередині директа, не виходячи з Инсти

КОМУ потрібен БУМЕРАНГ ШЕПОВАЛОВА?

ІНФОПРОДЮСЕРИ


Вас навчили запускатися на блогерську аудиторію, але забули пояснити, що після пари запусків вона безповоротно випалюється?
Нічо, буває. У мене є рішення)

Фрілансери та експерти


Втомилися паритися про те, чи будуть завтра клієнти? Набрати нових підписників для запуску-дорого і складно? Пфф, ви просто ще не пробували запустити бумеранг

ТАРГЕТОЛОГИ


Може пора вже вийти у позаконкурентне середовище? Скільки ти береш за свої послуги? 15 тисяч? 20? А ти хоч уявляєш скільки платять спецу, який вміє вибудовувати самоокупні воронки? Ні? Особисто я беру за такі міні-воронки 100 тисяч.
І таргет в цю ціну не включений.
Think about it

Модуль 1. Стратегія побудови самоокупних автоворонок


Швидше за все ти вже або пробував створювати міні-воронки для набору передплатників і вони працювали херово, або ти в душі не знаєш, як це повинно виглядати.

Загалом - то це не дивно, адже цього майже ніхто не вчить. А між тим, в самій стратегії побудови подібних воронок ціла купа нюансів. Про них ми і поговоримо)

Результат МОДУЛЯ:

Ти чітко розумієш, як збудувати кожен з елементів воронки, щоб потрібні люди підписувалися, купували дешевий продукт і через нього прогрівалися до основного.

Модуль 2. Вбивчий нейрокопірайтинг


Якби у мене запитали: "Андрій, а є чарівна таблетка, за допомогою якої я зможу продати будь-яку херню?", то я б на секунду задумався, спрямувавши погляд до горизонту, потім посміхнувся і вимовив би всього одне слово:"Копірайтинг..."

Ми з вами поринемо в нетрі комерційного нейрокопірайтингу, навчимося сплітати зі слів пастки для клієнтських гаманців, я поділюся власними фішками і в якості бонусу ми розберемо 21-крокову секретну формулу продає тексту.

Результат МОДУЛЯ:

Ти розумієш, за яким принципом побудований будь-який жирний продає текст і можеш відтворити у себе те ж саме.

Модуль 3. Тотальна автоматизація в Директі


Ти отримаєш докладну відео-інструкцію по створенню чат-бота всередині директа Инсти. Цей чат-бот буде вміти перевіряти, чи підписався на тебе людина, автоматично видавати контент і приймати оплати, не відводячи його з директа. Якщо що, так ще майже ніхто не робить)

Результат МОДУЛЯ:

Ти вмієш самостійно з нуля створювати такі чат-боти. А між іншим, створення навіть найпростішого чат-бота з перевіркою Підписки та інтеграцією платіжної системи в інсті коштує від 20 тисяч)

Модуль 4. Таргет під ключ


Навіть якщо ти збереш саму шикарну воронку в усьому світі - вона не буде конвертувати без правильно налаштованого таргета.

Тому я запросив одного з кращих відомих мені таргетологів, щоб він розкрив всі свої секрети)

Він пройдеться по всіх темах, від підключення домену і створення пікселя, до стратегії, що дозволяє збільшити потенційну результативність реклами в 10-30 разів. Крім того, він дасть інструкції щодо масштабування та оптимізації кампаній.

Результат МОДУЛЯ:

Ти шарішь в таргеті на рівні хорошого таргетолога і знайомий з нюансами, про які не розповідають на більшості спец курсів по таргету

Модуль 5. Упаковка від-кутюр


Урок 1-архетипи: залазимо в глибокі шари психіки споживача
Урок 2-візуальний код архетипів: створюємо образ, який продає безпосередньо підсвідомості
Урок 3-збираємо колесо бренду
Урок 4-збираємо соковиту цибулю
Урок 5-Готуємося до фотозйомки
Урок 6-підбираємо шрифти

Результат МОДУЛЯ:

Ти розбираєшся в архетипах і можеш застосовувати їх в маркетингу, можеш визначити свій архетип, знаєш як зібрати і упакувати візуально сильний особистий бренд.

Модуль 6. Прогрів до запуску основного продукту


Сподіваюся, що поки ти збирав воронку для набору передплатників, ти не забув, навіщо тобі ці Передплатники були потрібні)

Є кілька найбільш робочих моделей запуску. Їх ми і розберемо.

Результат МОДУЛЯ:

Ти розумієш, як зробити запуск і продати свій основний продукт тій аудиторії, яку ти набрав
https://privatelink.de/?https://booomerang.ru/
 

Вкладення

  • 137 байт Перегляди: 0
Угорі