Що нового?

Придбаний "Бібліотека беттінг" і "Бібліотека беттінг v.2"

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 331 ГРН
Учасників: 0 з 33
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 10.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Джентльмени, протягом 8-ми місяців я веду цю групу і активно займаюся каналом. Ви побачили багато зливів, різних корисних відео в сфері ставок, книг, статей та іншої інформації. Але, зважаючи на постійні скарги від правовласників, більше не можу так часто радувати Вас сливами, інакше мені просто заблокують канал. Я створив закриту групу, куди буду періодично викладати сливи, але мені не особливо цікаво працювати для 200 осіб. Відео на Ютубі могли побачити десятки тисяч людей, тут же все інакше.

Я займаюся ставками вже 5-ий рік і весь цей час я збирав в свою колекцію корисний матеріал за ставками. Багато хто знає, що я формую бібліотеку беттінга. Отже, друзі, я довів її до презентабельного вигляду, але викласти її у вільний доступ не можу, тому що занадто багато праці я вклав в неї, ди і мене просто розтерзають скаргами правовласники.

Ви ніколи не бачили реклами в групі і на каналі (був тільки 1 випадок, за весь час існування проекту), хоча пропозицій було багато, але як на мене, це були звичайні шахраї. Я розвивав проект виключно своїми силами і на свої гроші. Більшість зливів, були придбані мною, правда трохи дешевше, у мого постачальника. Це не спосіб нажитися на Вас, зрозумійте! Аудиторія завжди для мене була понад усе і намагався весь час підтримувати її лояльність

що ж таке бібліотека беттінга-це наймасштабніший в Рунеті Збірник матеріалів для ставок на спорт, який буде кожні півроку перевидаватися і куди будуть додаватися нові матеріали

Склад Бібліотеки Беттінг. Обсяг - 1,7 Гб (загальна вартість більше 1млн. рублів (за цінами правовласників)):
  1. 6 повноцінних платних відеокурсу ( близько 30-40 годин відео матеріалу)
  2. 39 об'ємних книг виключно на тематику заробітку на ставках
  3. Порядку 10 таблиць для обліку вашого ігрового банку
  4. 53 статті виключно на тематику заробітку на ставках
  5. 65 аналітичних програм на різні види спорту для заробітку на ставках
  6. більше 80 платних стратегій і теорій для заробітку на ставках
Як Ви вже зрозуміли, даний збірник буде платним, але не поспішайте закидати мене помідорами, спершу я хочу сказати кілька слів:
їх вже близько 70 штук, і 99% позитивні, що свідчить про мою порядність

По-друге, якщо я реалізую хоча б 20 копій бібліотеки беттінга, я негайно проведу другий турнір серед передплатників з великим призовим фондом, тобто велика частина зароблених з цього грошей піде в призовий фонд, який ви можете виграти і повністю окупити цю покупку, та ще й піти в хороший плюс!

По-третє, якщо з групи буде дохід, я найму помічника(ів) і контент як на каналі, так і в групі покращиться, тому що коли я займаюся по кілька годин на день проектом, а отримую тільки 500р з партнерки ютуба, це пригнічує.

По-четверте ви просто можете проігнорувати це, я нікого не змушую це робити, група продовжить рівно також функціонувати.

Перейдемо ж до ціни, Я думаю, що я зміг зацікавити деяких моїх передплатників. Я не став загинати ціну і зробив Матеріал доступний для кожного. Ціна повної бібліотеки беттінга - всього 900 рублів. Матеріали, які є в ній коштують, напевно, близько декількох млн рублів, якщо купувати їх у правовласників.

Бібліотека Беттінг v.2
Склад Бібліотека Беттінг v.2. Обсяг-3 Гб (загальна вартість понад 1,5 млн. рублів (за цінами правовласників)):

  1. 7 повноцінних платних відеокурсу ( близько 30-40 годин відео матеріалу)
  2. 45 об'ємних книг виключно на тематику заробітку на ставках
  3. Порядку 10 таблиць для обліку вашого ігрового банку
  4. 53 статті виключно на тематику заробітку на ставках
  5. більше 90 аналітичних програм на різні види спорту для заробітку на ставках
  6. більше 130 платних стратегій і теорій для заробітку на ставках
  7. корисне Інфо
  8. приклади аналізу
https://privatelink.de/?https://vk.com/topic-115264667_34694058
 
Угорі