Що нового?

Придбаний Бізнес закладки (Дмитро дроздов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 291 ГРН
Учасників: 0 з 21
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 14.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Вітаю! Мене звуть Дмитро дроздов. Мені 30 років, закінчив Національний інститут бізнесу. Не сказав би, що ця освіта дала мені якісь переваги. Ви ж самі розумієте в якому стан знаходяться зараз в нашій країні всі навчальні установи, і які там реально дають знання. Вже з третього курсу я розумів, що нема чого сподіватися на диплом. А тому паралельно навчанню на управлінця працював барменом.

Після закінчення інституту я продовжував працювати в хороших московських барах і активно шукав більш гідне заняття. Але не так-то просто знайти роботодавця, який візьме в управлінці людину без досвіду на відповідній посаді. У підсумку доріс до старшого бармена в одному з ресторанів відомого московського ресторатора Аркадія Новікова і дуже сподівався на подальше просування.
І ось я вже повинен був стати барменеджером, але в підсумку ресторан в якому я працював втратив популярність. На цій посаді більше не було змила, а пізніше цей ресторан і зовсім закрили через нерентабельність.

Мене перевели в інший ресторан, де доводилося починати шлях заново. В цілому я відпрацював барменом близько 8 років. Шукав себе в інших сферах, але на хороші управлінські посади не брали. Якийсь час і зовсім працював кур'єром за копійки, а в підсумку в 2017 році знайшов роботу менеджером з продажу елітного алкоголю. Думав, що це мій шанс. Але на ділі, відпрацювавши там півроку і витратив всі свої сили і нерви, зміг дотягнутися лише до заробітку в 25 000 рублів.

Погодьтеся, що для 29 річного хлопця це взагалі ні в які ворота! У підсумку перед початком 2018 я звільнився і потрапив у ще більш плачевну ситуацію. Не міг знайти роботу від слова взагалі. Довелося ставати на облік в службу зайнятості і отримувати допомогу по безробіттю.
Через місяць мене послали на підвищення кваліфікації від служби зайнятості. І, О боже мій, знову навчання в державній установі. Усвідомлення марності і безперспективності цього навчання на стільки гнітило, що просто опускалися руки. Викладач, який повинен був підвищити мою кваліфікацію управлінця, розповідав групі історії про те, як він чихвостив прибиральниць за пил в офісі і так 3 місяці 5/2 по 6 годин.
Приблизно в цей же час я почав намагатися заробляти в Інтернеті. Мій хороший друг Артур літо порадив мені зайнятися розсилками. Довго не думаючи я почав вивчати цей рід діяльності і налаштовувати свою систему. Через те, що більшу частину сил і робочого часу зжирали курси підвищення кваліфікації, на Налаштування і запуск системи пішло 2 тижні.

https://privatelink.de/?http://bird-info.ru/businesszakladki/#tarif
 
Угорі