Що нового?

Набір учасників Бінарні опціони-трендова стратегія (Леонід Веселов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 11250 ГРН
Учасників: 0 з 567
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 20.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Шановні учасники моєї спільноти. Я радий, що ви стежите за моїм щоденником. Багато пишуть мені в лічку і просять навчити їх прибутково торгувати або продати їм мою стратегію. Коротко про переваги моєї стратегії:

Моя стратегія трендова. Ми знаходимо оптимальні точки входу по тренду і заходимо на одну свічку. Вона прекрасно підходить для БО, тому що ми ловимо лише одну свічку, а не глобальний рух. Крім того, для того щоб бути в прибутку необов'язково мати явно стійкий тренд, знаходити потрібну нам свічку можна навіть у флеті, можливості стратегії це дозволяють

Мультитаймфреймова. Зараз я торгую на хвилинках. Однак стратегія підійде не тільки для цього ТФ, але і для М5, м15, м30 і т.д. експірації на цих таймфреймах також становитимуть одну свічку.

Менше часу - більше прибутку. Як ви помічаєте з моїх відео, на торгівлю по ТЗ йде не більше 10-ти хвилин, торгуючи на М1. Торгуючи на м5 може піти до півгодини.

Легкість в розумінні. Ви дуже швидко зможете зрозуміти суть стратегії і стартанути в торгівлі по ній. ТЗ складається з трьох індикаторів, один з яких авторський, написаний на замовлення. У нього закладений алгоритм знаходження точок для входу по тренду.

Тепер поговоримо про ціну. Будь-який інструмент, який приносить гроші, коштує чималих грошей, і моя стратегія не виняток. При ставці в 25 $ баксів мій середній місячний дохід становить 700-1000$. Непогано правда? З огляду на що торгівлі приділяється настільки мало часу.

Ціна стратегії на даний момент становить 500$, це трохи більше половини мого щомісячного доходу. Далі ціна можливо буде підніматися. Щодня я продовжу викладати відео і скріни моєї торгівлі що послужить для вас доказом ефективності стратегії. Вартість стратегії можна відбити максимум за місяць, далі ви будете працювати тільки в +++++.

Якщо ви хочете почати отримувати стабільний дохід, то милості прошу. Моя стратегія дасть вам таку можливість!






Продажник:

https://privatelink.de/?https://vk.com/public133187749
 
Угорі