Що нового?

Набір учасників Великий курс по роботі в CorelDraw (koritsa_bakery)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2206 ГРН
Учасників: 1 з 1
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 2294.2 ГРН
100%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
як вам нова обкладинка до 14 лютого?
Перед вами великий КУРС по роботі в CorelDraw
Можна буде забути про бліду жовту друк, неточне позиціонування малюнка, картинки з фоном та іншими надмірностями

Це не зовсім стандартний курс-він зростає і поповнюється новими матеріалами, в тому числі готовими макетами.

Найважливіше питання. що включає в себе курс?
Чотири розділи по 5-10 уроків, де кожен урок розглядає окремий інструмент або функцію Програми, отже:
  • 1 розділ включає в себе всі основи інтерфейсу, повну інформацію про необхідні вам інструментах, гарячі клавіші, основну роботу по створенню макетів і так далі, в складі більше 10 уроків
  • 2 РОЗДІЛ повністю присвячений печатці. Підготовка будь-якого типу зображення для друку, реанімація ілюстрації в поганій якості, а також налаштуємо Ваш принтер для друку
  • 3 Розділ більш Творчий, в ньому ми вчимося створювати прості об'єкти, що доповнюють ефектно ілюстрацію , а також я розповідаю як створювати кілька типів складних макетів.
  • 4 розділ - Мій улюблений. Створення персонажів! Тут і розповідати нічого-навчимося створювати свої власні ілюстрації
На додаток до курсу йде:
✔ установник програми і докладна відео-інструкція по її установці.
✔ посилання в ЧАТ-telegram з корисною інформацією та закріпленими актуальними питаннями по курсу

що необхідно для курсу?
  1. Бажання
  2. КОМП'ЮТЕР . Часто виникає питання-чи потрібен потужний ноутбук/комп'ютер. Ні це не фотошоп, який вам з'їсть всю оперативну пам'ять і підірве ваш старенький ноутбук)
щоб ви розуміли, в студентстві я працювала в Corel Draw на ноутбуці DNS за 15.000 р

для кого підійде курс?
  • для пряникових майстрів він просто необхідний
  • Для всіх кондитерів, хто хоче навчитися красиво друкувати будь-які ілюстрації і самостійно створювати красиві макети
  • Для всіх, хто працює з харчовими принтерами, включаючи торгових представників
ціна курсу 6000 рублів

https://privatelink.de/?https://www.instagram.com/p/CnOwoACIkaR/?igshid=YmMyMTA2M2Y%3D
 
Угорі