Що нового?

Придбаний Верміферма-розведення черв'яків і виробництво біогумусу

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 734 ГРН
Учасників: 0 з 46
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 16.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Ви хочете зайнятися розведенням черв'яків, але не знаєте, як організувати свою верміферму? Ви боїтеся, що виведення черв'яків настільки болісний і довгий процес, що не хочете зв'язуватися з цим бізнесом? Я допоможу вам! Є пара "секретів" -які дозволяють розводити черв'яків для себе і на продаж навіть на 5-ти сотках вашої дачі, починаючи з того, що є під ногами, а як справа піде, можна вирощувати і цікаві вам породи!

Що ви дізнаєтеся?
  • Ви дізнаєтеся як отримати понад-прибуток з Ваших Черв'яків і потомства, як я особисто заробляю на цих "безхребетних" і чому не боюся конкурентів!
  • Як правильно вибирати популяцію при першій покупці!!!
(як вибрати здорових, міцних майбутніх переможців!..)
  • Як правильно розводити черв'яків за новою працюючою методикою. (від 41% швидше набір ваги, до 32% більш здорове поголів'я!!!)
  • Як організувати збут готової продукції
на ринках РФ!!! + Реальна можливість заробити до 99 430 рублів на місяць!
  • Ви дізнаєтеся що таке корито, вітрина і перегодовування і зможете займатися вирощуванням черв'яків у себе на дачі/городі.
  • Що робити якщо ви не можете дозволити собі зняти цілу ферму?
  • Де взяти першу партію черв'яків для виведення?
  • Як утримувати вашу "Ферму", щоб вона була завжди здорова і в чистоті?
Або ви просто хочете дізнатися про новий бізнес і 100% шанс заробити? Тоді мій 20 річний досвід стати в нагоді вам!

Ваші можливі доходи:


З мого досвіду в середньому в одній ємності 100 літрів, можна отримати до 5-10 кг. черв'яків за сезон! Але наведемо розрахунок на всього 100 черв'яків і маленький акваріум(або контейнер) як перше поголів'я

В середньому один черв'як до 1 гр. - накопати їх легко, я розповім як знайти "червиве" місце навіть в Москві, не те що в селах або на дачі.

За один сезон(3 місяці) від 100-200 первинних черв'яків в регульованих умовах можна отримати до 5 000 мальків (близько 30-50ти кг)

Разом: 5 000 черв'яків * 50 рублів (10 черв'яків в моєму магазині для риболовлі) = 25 000 за сезон тільки з 100 черв'яків, в акваріумі На 50 літрів!

Це за перші три місяці! Ви легко можете порахувати, що невелика ферма на дачі в сараї може приносити до 60 000 в місяць, не обтяжуючи вас турботами!

Цей розрахунок наведено на продаж черв'яків магазині, а якщо продавати, як готові живі підгодовування для фермерів? Або переробляти черв'яків в моторошно дорогі підгодовування?

Це ж зовсім інший вид бізнесу! Який може принести до 150 000 рублів на місяць, якщо трохи попрацювати!

https://privatelink.de/?http://k1ra.ru/chervi/
 
Угорі