Що нового?

Придбаний [Вероніка Нікітенко] Таро Хайндля (2021)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1200 ГРН
Учасників: 0 з 20
Організатор: Маргот Маргот
Статус: Збір коштів
Внесок: 62.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Маргот

Организатор


Курс мiстить вiдео уроки та аудiо.

Таро Хайндля стоїть в одному ряду з Таро Акрона: дві колоди, в яких нема за що зачепитися оку і дуже складно інтерпретувати, бо незрозуміло про що взагалі можуть говорити ці картинки. Курс передбачає вилучення з цих "дивних картинок" виразного сенсу, за допомогою якого можна не тільки опанувати нею, а й взагалі зрозуміти як саме працювати з колодами, що принципово відрізняються від звичних зображень Таро Райдера-Уейта.

І сьогодні я коротко викладу те, що сама бачу в ній і з чим ви зіткнетеся під час цього курсу.
Незважаючи на складний філософський і антропологічний підтекст, що ховається в її надрах, вона досить точно вказує на важливі деталі, які ховаються в глибинах несвідомого і істотно впливають на вирішення того чи іншого питання, з яким працюєте ви або ваш клієнт. Це змішання культур і технік дає нам дуже багато: приміряти характер будь-якого символу, зображеного на карті, ситуації або поведінки людей, щоб виробити якусь робочу стратегію дій. Кожен зможе знайти в цих символах щось своє, якийсь якір, який витягне з вас усі приховані знання, для створення повноцінної та яскравої картинки майбутнього, минулого чи сьогодення.

Ми будемо говорити на курсі про символізм колоди крізь призму філософсько-психологічних поглядів, що зберігаються століттями в нашому несвідомому та обговоримо значення карт колоди, на основі яких ви зможете створити своє унікальне бачення того, що в ній приховано та успішно працювати з нею у будь-яких ситуаціях чи просто використовувати її для медитативних подорожей до себе.

Взяти, наприклад, ХІХ Сонце, що там є? Що це карта партнерства, яке тільки починає виявлятися у цьому житті; карта, яка говорить вам про те, що саме зараз у вашому житті настає найактивніший період, коли не можна здаватися. На запитання: "Що чекає від мене людина?" карта говорить досить конкретно: "Я чекаю від тебе співпраці і того, що ми обидва станемо центром одного Всесвіту".

XVI Вежа: Перше і важливе, що є в цьому Аркані – це те, що він говорить буквально наступне: Те, чого ти хочеш – недосяжно, тому що не можна досягти того, що тобі не потрібне. Намагаючись наздогнати примарну мрію, можна зламати те, що є прямо зараз, але змінивши себе, можна не просто наздогнати мрію, а зробити її дійсністю.

На запитання "Що хоче від мене людина?" карта відповідає грубо і безкомпромісно: "Хочу, щоб ти змінив свою думку про мене, побачив мене так, як ніколи не бачив раніше, а найкраще я хочу, щоб ти нарешті зник з моєї голови/життя/думок".

Ми обговоримо арманічний футарк та його вплив на значення Старших Арканів колоди та ін., дізнаємося про стиль оповіді, властивий цій колоді і поєднаємо класичні значення Таро Райдера-Уейта з неповторним колоритом Таро Хайндля.

[URL]https://t.me/alchemy_taro/244[/URL]
 
Угорі