Що нового?

Набір учасників [Вимови] як співати по-англійськи без акценту (Анастасія Ляпіна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2758 ГРН
Учасників: 0 з 65
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 44.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

як співати по-англійськи без акценту
і вийти на новий рівень вокальної свободи.

Для кого цей майстер-клас?

Для всіх, хто співає по-англійськи
Для всіх, хто вчить співати
Для всіх, хто хоче співати по-англійськи, але досі не наважився почати
Для всіх, хто вчиться співати

що Ви отримуєте за два вечори по 150 хвилин:
Бачення вокальної вимови як системи
Не залишиться "сліпих зон" як у Вашому вокалі, так і у вокалі ваших студентів. Піде стан невпевненості:"чую щось не те, але не розумію, в чому проблема"
Вправи, створені на основі знання фізіології голосу
допоможуть вам знайти "точку відліку" в ваших тілесних відчуттях, яка стане камертоном природного звучання по-англійськи. Ніяких міфів про голос. Тільки вправи, які дійсно працюють. Для мене важливий особистий контакт з кожним учасником - і Ваш особистий результат. Саме тому кількість місць на майстер-класі обмежена. Кожен учасник може до початку майстер-класу надіслати мені на email свої питання, і я адаптую програму навчання з їх урахуванням. Це може бути текстовий запит, відео - або аудіозапис пісні, яку ви хочете опрацювати. Можливість спостерігати за динамікою інших учасників і аналізувати її - сильний інструмент в прокачуванні себе як вокаліста і викладача. А ще це дуже надихає розвивати свій вокал! Приділимо увагу як американському, так і британському акценту вміння чути нюанси в акценті різних виконавців дозволить рости вашому власному професіоналізму і дасть вам додаткову свободу в звучанні. Слухання співу автоматично перетвориться для вас в навчання за рахунок принципу: "де увага - там зростання".

Анастасія Ляпіна
Автор і ведуча майстер-класу
Я професійний лінгвіст, вокальний тренер, майстер-викладач наукового методу Estill Voice з міжнародною кваліфікацією Estill Master Trainer (EMT) і сонграйтер. Протягом 15 років викладаю англійську мову дорослим людям.

У дитинстві вчилася в Америці, де отримала "ін'єкцію" автентичності в звучанні по-англійськи. Пізніше, в роки навчання на факультеті іноземних мов і піврічного стажування в Німеччині, прийшло розуміння, як працює мова в якості вбудованої в нашу свідомість системи.

Коли я познайомилася з науковим методом розвитку голосу Estill Voice і через 5 років навчання і практики стала його викладачем, в моїй голові виникла цілісна картина:

Я ясно побачила, що лінгвістиці не вистачає сучасних наукових і методичних даних про голос. А вокальному мистецтву і вокальному навчанню не вистачає знань про будову мови. Адже найчастіше ми співаємо Тексти! Пісня - це на 50% музика, і на 50% мова.

Моя щоденна практика вокального коучингу показує, що багато "вокальні складності" при найближчому розгляді виявляються зовсім не про вокал, а про мову. І часто вони легко вирішуються саме завдяки роботі над голосними і приголосними звуками, а також завдяки роботі над музикою мови.

https://privatelink.de/?https://proiznesi.ru/
 
Угорі