Що нового?

Придбаний Виховання дитини віком від 0 до 3 років (Дмитро Карпачов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3603 ГРН
Учасників: 14 з 76
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 49.3 ГРН
12%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Фундаментальний практичний 5-тижневий онлайн курс Дмитра Карпачова про дитячу вікову психологію.

Як правильно виховувати дитину до 3-х років, щоб він виріс щасливою особистістю і потім сказав вам "спасибі". Більшість батьків роблять одну і ту ж помилку. Вони приймають рішення привести в цей світ дітей, а далі діють по одному з принципів:
  • "якось воно буде, мене ж якось виховали..."
  • " У мене було погане дитинство, тому я зараз компенсую і дам своїй дитині все те, чого у мене не було..."
і мало хто замислюється:
  1. які потреби у моєї дитини на даному етапі життя? Що йому зараз потрібно насправді?
  2. Що відбувається у нього всередині? Те, що він не може формулювати словами. Чому він поводиться "погано", незважаючи на все те, що ми йому даємо?
  3. Як те, що відбувається з дитиною зараз, буде впливати на все його життя?
що я, як батько, зобов'язаний зробити у віці від 0 до 3 років, щоб дитина виросла гармонійною особистістю без неврозів і страхів, здатним на здорові відносини з собою і навколишнім світом?

Виховання-це не моралі про те, як треба себе вести, що таке погано/добре, яким треба бути, а яким бути не можна.
Виховання-це не стільки турбота про те, щоб дитина була сита і одягнена,
був розумним і ходив на кілька секцій.
Виховання-це ваші "правильні" дії, засновані на знанні
кожного етапу дитячої вікової психології, починаючи з першого дня
життя дитини.

Це ваші дії, які приведуть до того, що у дитини буде хороша самооцінка, розуміння себе і своїх бажань, здатність до любові і близькості, інтерес до життя, цілеспрямованість, ефективне мислення і навички для самостійного життя в дорослому непередбачуваному світі.

https://karpachoff.com/prod/0-3/long-product/
 
Останнє редагування модератором:
Угорі