Що нового?

Придбаний Ворожіння на гральних картах. 1 ступінь-основи (Надія Романова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3677 ГРН
Учасників: 3 з 50
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 76.5 ГРН
2%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
гральні карти - це перший гадальний інструмент, з яким я познайомилася. Моя бабуся була професійною ворожкою і почала вчити мене приблизно з 13 років. З тих пір пройшло багато років, я освоїла багато інших корисних інструментів для передбачення майбутнього - карти ТАРО, астрологію, руни і т.д. але саме звичайна колода в 36 аркушів залишається моїм вірним і найулюбленішим помічником.
Цей рік унікальний, даний курс я буду читати вперше, ніяких аналогів йому немає і, чесно, навряд чи будуть! У нього увійшло дуже багато інформації, яку я ретельно збирала і аналізувала багато років. Я довго думала, викладати таку інформацію у відкритий доступ, але вищі сили дали знак, що прийшов час поділитися знаннями.
Відразу хочу розвіяти один міф щодо ворожіння на гральних картах.Існує думка, що серйозно гадати на таких картах не можна. Мовляв, це не більше, ніж "бабусині" розклади, типу, - "казенний будинок, Швидка дорога і порожні клопоти". Насправді-це, звичайно, просто міф. Взагалі, якість інформації, яку Ви отримуєте від будь-якого гадального інструменту залежить, перш за все, від майстерності і знань ворожбитів! Немає більш точних, правдивих колод або менш правдивих. Ще й тому мені дуже хотілося зробити даний курс, щоб раз і назавжди розвіяти безглузді вигадки про гральні карти. Та й взагалі про ворожіння!
Цей курс, як і інші мої освітні програми, побудований максимально практично. Він розбитий на 3 ступені. Кожен сам може вирішити, як глибоко він хоче пізнати систему гральних карт. Для впевненого володіння картами досить пройти перший щабель.
Що Ви зможете робити, закінчивши 1 ступінь?
* клікніть, щоб подивитися докладний опис модуля
  • Дізнаєтеся про значення кожної карти, про особливості перевернутих карт
  • Ви навчитеся правильно задавати питання, освячувати колоду, я розповім про секрети, як підвищити точність передбачень
  • Після 1 ступеня Ви зможете аналізувати будь-які ситуації, робити точні прогнози. Це головна перевага методу, в ньому мінімум води. Ви будете чітко бачити не просто якісь психологічні особливості, а конкретні події - шлюби, розлучення, переїзди, операції, зміну роботи та ін.На цьому рівні я даю концепцію формул подій, навчу визначати найголовніші поєднання карт для всіх сфер життя.
ступінь 1 Базова
5 червня 1 заняття
  • Основні значення всіх карт
  • Астрологічні відповідності
  • Алфавіт і карти
  • 4 масті-вплив на характер, пору року, темперамент, зовнішність
  • Фігурні карти, Особливості використання
  • Перевернуті карти
  • Особливості роботи з колодою
  • Яку колоду купувати, як освячувати, як зберігати
  • Міфи і правда про ворожіння на картах
  • Правила безпеки
9 червня
2 заняття
  • Основні правила ворожіння
  • Чи можна гадати іншим
  • Як правильно задавати питання
  • Ритуал перед початком ворожіння
  • Вибір правильного сигнифікатора
  • Одна карта
  • Простий розклад на 3 карти
  • Базовий розклад хрестом
  • Ведення щоденника ворожінь
12 Червня
3 заняття
  • Читання поєднань карт
  • Головний секрет інтерпретації-формули подій
  • Поєднання карт в особистому житті (секс, любов, зради, шлюб, розлучення)
  • Поєднання карт в сфері роботи і грошей (влаштування на роботу, зміна або втрата роботи, виграш, успіх, просування, отримання і втрати грошей, успішна здача іспитів)
  • Небезпечні поєднання карт (хвороба, аварії, нещасні випадки, смерть, суїцид, онкологія, операції, судові справи, в'язниця, злодійство, напади та ін.)
  • Поєднання карт по дітям (вагітність, безпліддя, народження дитини, стать дитини, ЕКЗ, втрата дитини)
  • Інші важливі поєднання (переїзд, імміграція, Купівля та продаж нерухомості та ін.)
  • Значення однакових карт (дві шістки, три сімки, чотири короля і т. д.)
16 червня
4 заняття
  • Головний універсальний розклад на колоді 36 карт - розклад триплетами
  • Логіка і розуміння розкладу
  • Практика
  • Використання розкладу для аналізу головних тем життя
  • Любовні справи, аналіз відносин людей
  • Робочі та грошові справи
  • Аналіз здоров'я та небезпеки
  • Виявлення ворогів, чи є небезпека
  • Загальний прогноз на конкретний період (тиждень, місяць, рік, 3 роки)
19 Червня
5 заняття
  • Відпрацювання інших важливих розкладів
  • Розклад на сигнификатор (в ряд)
  • Визначення часу в 36 картах, коли реалізується подія
  • Розклад ПІРАМІДА на мету або бажання - чи збудеться, що зробити
  • Розклад з 4 тузами - нюанси роботи
  • Розклад на проблеми-головна причина проблеми, як її вирішити (через тузи)
https://privatelink.de/?https://astro-magia-school.jimdo.com/гадание-на-картах/1-ступень
 
Угорі