Що нового?

Придбаний Всі фактури на прикладі валяного сукні в техніці нунофелт (Олена Баймут)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1508 ГРН
Учасників: 2 з 46
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 34.1 ГРН
4%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
відео-курс "всі фактури на прикладі валяного сукні в техніці нунофелтінг"
  • ЕЛЕКТРОННА ВЕРСІЯ. Ви отримаєте посилання для скачування курсу на свій комп'ютер.
  • загальна тривалість--175 хвилин
  • Рівень складності-середній
  • Детальна зйомка в різних ракурсах, загальним і крупним планом.
---
У цьому курсі я покажу всілякі фактури, які я застосовую в своїй практиці. Це будуть не просто зразки на квадратиках вовни, я вирішила вмістити їх на одну сукню. Тому, Ви також зможете вивчити і повну інструкцію з виготовлення сукні в техніці нунофелтінг.
Ви отримаєте безцінні знання, які зможете застосовувати для будь-яких виробів: Аксесуари, Одяг, інтер'єрний повсть.
Курс буде дуже корисний для тих, хто тільки починає освоювати валяння, так і для досвідчених майстрів.
Я врахувала всі питання, які залишалися після перегляду попередніх курсів, а також, всі питання які задають учениці на "живих" семінарах і майстер-класах.
Зміст курсу:

Побудова універсальної викрійки:
зняття мірок і розрахунок розмірів викрійки;
побудова викрійки (просто, доступно навіть для новачка). Не потрібно спеціальних знань в області крою та шиття;
Ви зможете за кілька хвилин зробити самостійно викрійку для будь-якого розміру;
переконайтеся, наскільки це легко!

Матеріали та розкладка:
у цьому курсі приділяю багато уваги матеріалам, вся інформація подана наочно, в практичному Ключі;
організація робочого простору;
правильна постановка руки для рівномірної, тонкої розкладки;
розкладка вовни, робота з шовком;
універсальна розкладка для красивої посадки на грудях, підходить як для великих, так і маленьких розмірів;
як зробити рівні краї вироби;

Декорування:
створення декоративних фактур: 3D ефекти, "Гребінці", "камінчики", "бубочки", "кратери", "вузлики", "рюшечки", а також робота з флісом, блокіраторами, тканиною для нунофелтінга, різними волокнами. Всі фактури, які ви можете знайти в моїх виробах!
колірні переходи і переходи фактур;
Увалка і посадка по фігурі:
як валяти одяг в рулоні, без ВМШ;
прийоми увалки, щоб повсть виходив тонким, рівним, пластичним, без "катишек";
коли повсть вважається готовим і догляд за сукнею;
Протягом всього відео майстер-шоу ви дізнаєтеся безліч авторських напрацювань, без секретів!

https://www.livemaster.ru/item/13688267-materialy-dlya-tvorchestva-videokurs-vse-faktury-na-primere-v
 
Останнє редагування модератором:
Угорі