Що нового?

Придбаний Від 6300 рублів на добу на автопостингу відео (Валерій Бондаренко)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 478 ГРН
Учасників: 0 з 62
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Від 6300 рублів на добу на автопостингу відео
інноваційна система автоматичного заробітку Новинка 2016
Чому ж я вирішив продавати систему?
У багатьох, напевно, виникло питання, чому ж я, людина, яка дуже добре заробляє, вирішив ще й продавати систему.

На це питання я просто зобов'язаний дати відповідь
Буквально рік тому я, як і ви, був у пошуку заробітку в Інтернеті. Для мене це була єдина можливість заробити хоча б якусь копійку. Я відвідував форуми, тематичні блоги, збирав по крупинках інформацію, але більше ніж 100 рублів в день я заробити не міг. Чим би я не хотів займатися, потрібні були хоча б якісь вкладення. У мене були ідеї, але я не знав які інструменти використовувати, що б ці ідеї перетворилися на джерело доходу. Я купував курси, але всі способи заробітку, які в них були розкриті, були надзвичайно заплутаними, і мені здається, що навіть їх автор не розумів повною мірою всього того, що він понаписав. Так, я набував розуміння того, звідки в Інтернеті з'являються гроші, і як їх можна заробити. Але коли справа доходила до реалізації будь-якої моделі, виявлялося, що це дуже трудомістко і не приносить очікуваних результатів.
На той момент я зробив висновок, що немає жодного курсу, який би дозволяв почати заробляти новачкові. без вкладень. без складнощів. без величезних трудовитрат.
Потім все трохи змінилося, я перестав женуться за заробітком і почав навчатися візуальному програмуванню автоматизації дій в Інтернеті. Я почав спілкуватися з людьми, які відчувають себе в сфері інтернет заробітку, як риба у воді. І диво, це спілкування не пройшло даремно, я почав бачити можливості і вже знав які інструменти застосувати для їх реалізації. Спочатку я написав автореєстратор.ру, і реєструючи по 1000 поштових скриньок в день заробляв по 60 рублів. Пізніше написав автосборщик сердечок для декількох сервісів накрутки соціальних мереж і тільки потім я помітив можливість заробляти на автопостингу відео. На реалізацію всієї автоматизації, тестування і налагодження у мене пішло більше місяця, і на сьогоднішній день, ця система принесла мені понад 800 000 рублів.

https://privatelink.de/?http://autopostingsystem.ru/info.html
 
Угорі