Що нового?

Придбаний Горщик вари! (Дмитро Коренко)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 357 ГРН
Учасників: 0 з 11
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 33.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

87359

Я з 2014 року роблю різного роду воронки і залучаю клієнтів ними. І повірте мені є, що вам розповісти і показати.

Більше того, я надивився на ту воду, що багато ллють на своїх інтенсивах і впевнений, що ринку потрібен " новий супер-герой!)"

Тому крім самих зрозумілих і простих схем отримання грошей з будь-якої соцмережі через мікро - воронки-я дам вам ще й приклади текстів і мої чек-листи в навантаження.

Добре, а тепер покажу, що ви купуєте.
програма:

★ ІДЕЯ. Тут ми опрацюємо з вами вашу головну ідею мікро-воронки, з якою йтимуть клієнти. Ви перестанете бути похмурим персонажем, а за моїми прикладами створите круту привабливу ідею, на яку ваша ЦА буде летіти, як жирні бджілки на мед.

★ АУДИТОРІЯ. Так, ви нарешті точково і АДЕКВАТНО пропишете КОМУ ви продаєте, щоб у вас купували легко і без зайвих питань. Ви зрозумієте як логічно сегментувати свою цільову аудиторію, щоб в передплатників були тільки платоспроможні люди, а не роззяви.

★ ПРОДУКТ. Тепер важливо зрозуміти, що Ви продаєте. Тут я розкрию парочку механік, як навіть самий сумовитий і незрозумілий продукт зробити – бажаним. Ви накидаєте відразу кілька ідей свого продукту, який піде в воронку і буде генерувати вам прибуток.

★ ЛІНІЙКА ПРОДУКТІВ. Тут ми поговоримо про те, як робити так, щоб грошей в кишені у вас було більше. Тільки за рахунок грамотної структури своїх продуктів. Не важливо, ніби консультації, послуги або курси. Ви зрозумієте як робити вдалу драбинку продуктів і продавати їх один за одним.

★ СХЕМАЧІ!!! Так, ті самі обіцяні схеми воронок, простих і зрозумілих, на продаж будь-якого продукту/послуги. І так, кожну реально зробити всього за 3-4 вечора.

Я покажу вам три шикарні моделі, і ви зможете вибрати – застосувати одну або відразу три, щоб грошей в кишені стало більше.

★ПРИКЛАД. Листів, текстів, постів, рекламних креативів , офферов, які круто спрацювали і ви можете застосувати в своїй темі, адаптувавши вдалі варіанти.

Схоже це все на інтенсив? А на тріпваер схоже? Швидше за все ні.

Інформація, яку Ви отримаєте буде схожа на добротний міні-тренінг. За яким все ляже на свої місця, як яйця в лоточку.

У ВАС НА РУКАХ БУДЕ ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ, ЯК ЗАЛУЧАТИ КЛІЄНТІВ В СОЦМЕРЕЖАХ РЕГУЛЯРНО, ВИКОРИСТОВУЮЧИ МІКРО-ВОРОНКИ!

На ваші послуги/коучинг/консультації/онлайн-курси і навіть товари ручної роботи.

  • Без заморочки з довгими вебінарами.
  • Без потреби вести безкоштовні консультації.
  • Без умовлянь і впарювань в личку.
Просто повторіть те, що я дам, за зрозумілими кроками і отримаєте клієнта і живі гроші!

який формат і коли старт?

- Старт-14 вересня, вівторок.- Початок о-16:00 МСК-Записи отримають всі учасники.Буде живий ефір з розборами і прикладами. А також відповідями на питання в самому кінці.

За підсумком отримаєте покроковий план і інтелект-карту з докладними кроками і етапами, що потрібно робити 1,2,3...щоб точно все вийшло.

що ще додати?
Якщо ви зараз застрягли і не бачите виходу, як залучити в свою тему клієнтів, то у вас буде на руках відразу три методи, які реально впровадити за 3-4 вечора.

Якщо ви втомилися від "ручної" роботи залучення клієнтів, то у вас буде підлозі Автоматична система залучення клієнта. Один раз зробите, налаштуєте і зможете включати тоді, коли потрібні гроші.

Я роблю цей інтенсив для тих, хто не готовий йти далеко в технічні налаштування, але хотів би свою мікро-вороночку по залученню клієнтів в соцмережах.

І у вас буде така! Простій. Зрозумілий. Працююча і з прикладами.
https://privatelink.de/?https://vk.com/@dimkinmarketing-gorshochek-vari
 
Угорі