Що нового?

Придбаний Движ з 0 (Дмитро Коренко)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 291 ГРН
Учасників: 0 з 12
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 25.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Твої пости нікому не потрібні, якщо їх ніхто не бачить ...

Але ситуацію можна змінити. Як?
Особисто я б навчився створювати движ у себе на сторінці. Коли я практикував в сусідній синій соцмережі, я так і робив.
Але там був один жирний мінус – все доводилося робити вручну. У ВК ж є методи простіше.
І тим не менше я і мої клієнти за 2-3 місяці набивали собі свіжу аудиторію і робили гроші.
Наприклад психотерапевт Марина Ситкар чисто на ручних методах залучення клієнтів зробила + 160.000 руб.
Будь-які продажі неможливі без головного – цільової аудиторії.
У вас можуть бути хоч кришесносні пости, хоч крута харизма, ви можете сидіти в 100500 чатах з колегами, але якщо вас не бачать цільові люди – ефект буде нульовий.
* Зараз таргетологи почухали бороди і подумки назвали мене Кеп))
Вашій сторінці потрібен движ.
Вашій сторінці потрібні цільові люди.
Вашій сторінці, як верблюдові в пустелі вода-потрібні відвідування. На регулярній основі, звичайно.

Але як це зробити - якщо:
  • Немає бабла на рекламу, та й не треба поки.
  • Немає розкрученого імені
  • Ні 5-7 годин на день на ручне просування себе по соцмережі ВКонтакте
  • Немає 3-5 тис. друзів або передплатників, щоб обмінятися ефірами з іншими эксператми і отримати аудиторію від них...
Рішення є.
І я назвав це рішення - "ДВИЖ з 0"
Для тих, хто хоче на регулярній основі отримувати цільові відвідування на свою особисту сторінку Вконтакте буквально за копійки або навіть безкоштовно.
Що дає "Движ з 0"?
Позбавляє вашу сторінку від невинності. Вона стає помітна іншим людям, Вас частіше бачать і підписуються, читають пости і пишуть в личку зі словами - " О клас! А мені якраз треба ... скільки коштує?"
Я провів вже 7 потоків курсу, де розповідаю в деталях про безбюджетних моделях просування.
І в підсумку знайшов стратегію, як на напівавтоматі отримувати відвідування на сторінку від ЦА. І крок за кроком ростити свою аудиторію.
Все це я упакував в міні-курс в якому всього ТРИ уроки на 15-30 хвилин.
Вам треба буде один раз подивитися, налаштувати і в той же день отримувати відгук, круто?)

Що там буде
Дізнаєтеся, як швидко передружитися з цілою купою народу у себе в личку і як зробити так, щоб частина стала вашими клієнтами. В личку будуть писати вони, а не ви-гарантую!
Як отримувати від 30 до 100 відвідувань на свою сторінку від різної ЦА - кожен день. На автоматі. Без регулярного особистого включення. Без купи коментарів на день.
Один неочевидний метод, як, де знайти і зібрати свою ЦА, щоб звернути на себе увагу.
Де засвітитися, щоб вас побачили сотні або навіть тисячі людей - не заплативши ні копійки.
Як відгуки у конкурентів допоможуть вам залучити нових клієнтів на свої послуги.
І вуаля-сторінка вже не перекотиполе. На ній з'явилися люди, спілкування, коментарі, лайки і звичайно – продажу.
А ми ж цього всі хочемо, вірно?)

https://privatelink.de/?https://vk.com/wall-100961639_20930
 

Вкладення

  • 641 байт Перегляди: 0
Угорі