Що нового?

Набір учасників Дивимося фільм "Місто ангелів" і вчимося чути і розуміти англійську мову на слух (Міла Хабірова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2203 ГРН
Учасників: 0 з 49
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 46.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

50303


Тариф Doctor


15 епізодів-3 тижні інтенсивної роботи

2 блоки завдань: до і після перегляду

ключі до завдань для самоперевірки

словник нової лексики + скрипти до кожного епізоду

Напевно ви пробували використовувати фільми, щоб навчитися краще розуміти іноземну мову на слух? Як це зазвичай відбувається у вас? Знаходьте англомовний фільм з субтитрами і давай дивитися?

Десь через півгодини ви розумієте, що втомилися, тому що слова зливаються в один суцільний незрозумілий потік. Тому навіть перегляд цікавого фільму з улюбленими акторами або забавного мультфільму швидко перетворюється на тортури. І ви зупиняєте перегляд, щоб повернуться до нього пізніше... тільки наступний раз швидше за все трапиться ще через півроку або взагалі ніколи. Знайоме?

ПРОКАЧАЙТЕ свій навик аудіювання всього за 3 тижні

ми створили для цього всі умови

Ви навчитеся розпізнавати інформацію в безперервному мовному потоці!

Не потрібно користуватися субтитрами! Працюючи за нашим алгоритмом, ви почуєте і зрозумієте мова на слух

У реальному житті ваш діалог з іноземцем, на жаль, ніхто не буде супроводжувати субтитрами.

Ви отримаєте задоволення від перегляду фільму англійською!

Ми пропонуємо подивитися цікавий фільм "Місто ангелів" невеликими епізодами, розбитими за змістом на 10-15 хвилин.

Ви не встигнете втомитися і почуєте все, про що говорять герої.

Отримаєте максимальну користь від перегляду епізоду за короткий проміжок часу, виконуючи додаткові завдання.

Ви вивчите нову лексику, повторіть граматику і потренуєте навички письмового/усного мовлення

Ми сформували завдання таким чином, щоб на їх виконання у вас йшло не більше 30-40 хвилин в день.


Фільм НОВОГО сезону"Місто ангелів"

Виявляється, що ангели живуть не тільки на небесах. Вони можуть незримо бути присутнім і перебувати поруч з людьми, прислухатися до їхніх думок і направляти вчинки в потрібне русло, підбадьорювати і втішати в хвилини гіркого відчаю.

Але для ангелів залишається далеким і незвіданим світ людських почуттів, напевно, тому багатьох ангелів так тягне до людей, що часом ангел може втратити свої крила і перетворитися на звичайного смертного.

Саме це і відбувається з Сетом, якого захопила на Землю любов до жінки на ім'я Меггі. Дивовижна і романтична історія кохання ангела до простої смертної. Такий союз може виявитися дуже міцним, а може і не проіснувати довго, але любов здатна творити чудеса...

АВТОР і ведуча тренінгу Міла ХАБІРОВА

Я перекладач-синхроніст, викладач, сертифікований Кембриджем (CELTA Cambridge certificate of English language teaching to adults), інтернет-тренер, коуч і керівник проекту "English is my cup of Tea" з 2013 року.

Я більше 20 років вчу дорослих людей розмовляти по-англійськи. Вважаю, що людина навіть без "мовних здібностей" може вивчити іноземну мову в будь-якому віці.

Я знаю, що у дорослих немає часу сидіти роками над підручниками, тому пропоную вчити мову легко, природно вбудовуючи його в ритм життя, через пісні і фільми, через захоплення і хобі.

https://privatelink.de/?https://englishteacup.org/angels/
 
Угорі