Що нового?

Придбаний Ексклюзивні 3D підлоги своїми руками ( навчальний відео курс) (Ігор Ткачук)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 350 ГРН
Учасників: 0 з 15
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 24.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Квітка

Модератор
Команда форуму
Ексклюзивні 3D підлоги своїми руками
(навчальний відео курс, більше 4 гб-5 годин інформації)
автор: Ігор Ткачук

Від автора:
Цей відео курс був зроблений для більш швидкого навчання своїх нових співробітників. Але потім, спочатку мої знайомі, потім знайомі моїх знайомих і т.д., стали все частіше просити мене продати їм копію. Проходило деякий час і при зустрічі мені все частіше стали говорити величезне спасибі за такий корисний відеоматеріал. Одного разу я подумав: "А скільки таких людей можуть потребувати такому практичному відео керівництві по всій країні, якщо в моєму місті воно користується величезною популярністю і попитом?»
Ось так я і вийшов з цим відео курсом в інтернет.

У процесі перегляду курсу ви дізнаєтеся:


як врахувати всі особливості експлуатації майбутнього наливної підлоги (перепад температур, механічні та хімічні впливи, передбачувані навантаження)
особливості підготовки поверхні базового шару (Рекомендований інструмент, оцінка якості основи під наливні підлоги, особливості влаштування бетонних, цементних, дерев'яних і керамічних основ)
секрети підбору грунтовки і шпаклівки
існуючі способи вирівнювання підстави
як вибрати оптимальну товщину покриття і якість матеріалу
різницю між декоративними і промисловими наливними підлогами
все про інструменти та обладнання, які знадобляться у виробництві підлог
про матеріали, техніку і технології виробництва підлог з простими декоративними ефектами
тонкощі виробництва складних декоративних ефектів (підлоги з прожилками, підлоги в стилі декоративної штукатурки, підлоги з підсвічуванням)
технологію нанесення на підлоги складних зображень, художніх малюнків, об'ємних 3D-картинок
отримайте повну інформацію про методику виробництва наливних підлог
зможете об'єктивно оцінити свої можливості в даному сегменті бізнесу
навчіться виконувати не тільки найпростіші одноколірні промислові підлоги, але і всілякі варіанти декоративних покриттів
зможете налагодити в своєму регіоні новий перспективний бізнес і першим зайняти нішу в цьому сегменті
Можливо, ви і не збираєтеся займатися бізнесом, а всього лише хочете зробити такі підлоги у себе вдома. Але в наш час ніхто не застрахований, як від злетів, так і від падінь. І не зайве мати в запасі пару варіантів, які допоможуть вам у важку хвилину!
Продажник:

http://polifloor.mega-dohod.ru/
 
Угорі