Що нового?

Придбаний Експрес-діагностика стану здоров'я за методом Огулова (Олександр Огулов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2170 ГРН
Учасників: 1 з 25
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 90.3 ГРН
4%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Програма курсу:
1 урок на тиждень

тиждень 1
Діагностика по проекційним зонам на обличчі. Діагностика по язику і зубам
+ Домашнє практичне завдання

тиждень 2
Діагностика по проекційним зонам на тілі людини спереду. Діагностика по руках
+ Домашнє практичне завдання

тиждень 3
Діагностика по проекційним зонам на тілі людини ззаду
+ Домашнє практичне завдання
Невеликий тест (для вас) на знання матеріалів курсу

тиждень 4
Відповіді на ваші запитання в прямому ефірі та розбір домашніх завдань від автора курсу - Огулова а. т.
(для тарифу "вчуся з експертом")
Діагностика по проекційним зонам на тілі людини

Чим ми більше знаємо про себе, тим довше і щасливіше ми здатні прожити. Організм людини влаштований дивно. Здається, без спеціального обладнання неможливо зрозуміти, що відбувається у нас всередині. Адже ми не відчуваємо цироз печінки, не відчуваємо формування міоми і розвиток інших захворювань. Але природа заклала в нас унікальну можливість самодіагностики патологій.

Кожен орган знаходиться в прямому взаємозв'язку з певною частиною тіла. Таким чином, на нашому тілі існує безліч точок – проекційних зон, за зовнішнім виглядом яких можна визначити стан внутрішніх органів. Ніщо ніде просто так не болить, червоніє або лущиться. Все це сигнали про неполадки в роботі організму. Потрібно лише навчитися їх розпізнавати.

Я вважаю, що цими знаннями повинен володіти кожна людина, тому ми запускаємо абсолютно новий, максимально розширений онлайн курс по проекційним зонам! Експрес-діагностика за методом Огулова а.т. проста в освоєнні і корисна як фахівцям, так і людям без медичної освіти. Розуміючи, як тіло попереджає нас про порушення роботи в організмі, ми можемо вчасно допомогти собі і своїм близьким відновити нормальну роботу органу і уникнути безлічі захворювань.

Огулов Олександр Тимофійович
Президент Професійної асоціації фахівців вісцеральних практик.
Доктор народної медицини, професор, дійсний член Міжнародної Європейської академії природничих наук (Ганновер. Німеччина), член Президії народних цілителів Росії.
Основоположник і дослідник напрямку - вісцеральна практика - масаж живота - масаж внутрішніх органів через передню стінку живота.
Професійний початок діяльності в області вісцеральної практики з 1985 року
друзі, ми запускаємо абсолютно новий, розширений онлайн курс по проекційним зонам!!!!
Ми довго думали, як дати вам максимум інформації по цій темі і зробити навчання суперефективним.

Після прочитання моєї книги "методи функціональної діагностики", дуже багато чекали і просили мене більш розширеної інформації, але я впевнений, що ви навіть і не думали, що ми можемо дати вам настільки розширено! Цю інформацію в повній мірі я ще не розкривав ніде , і на основних курсах з вісцеральної практиці я просто фізично не можу дати цю інформацію в тому обсязі, в якому хотілося б, так як ми завжди обмежені часом.

В онлайн форматі, через відео і схеми, я зможу найбільш розширено розкрити для вас цю важливу тему. І забезпечу вас необхідними матеріалами для навчання. Моє завдання-дати можливість йти далі тим, хто готовий, хто вже вибрав цей шлях і всім серцем бажає змін, а також забезпечити необхідну підтримку на цьому шляху. Я буду дуже радий, якщо цей курс стане саме для вас джерелом вашої трансформації.
Продажник:
https://academy.ogulov.com/ https://ogulov.online/zona
 
Останнє редагування модератором:
Угорі