Що нового?

Придбаний Живу без поганого настрою, або Анти-невроз (Світлана Єрмакова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1471 ГРН
Учасників: 1 з 30
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 51 ГРН
3%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
3 кроки до життя без поганого настрою
Покрокова унікальна методика: три кроки до життя без поганого настрою, депресій, комплексів, неврозів. До вміння говорити "ні".
Простий метод управління собою! За допомогою методики я подолала свій невроз, а чоловік – панічні атаки. Я не психолог, не психіатр, не екстрасенс, – я сповідую здоровий глузд.
Розумні люди, прочитавши мою методику, кажуть, що прийшли на щастя, використовуючи саме такі методи; вони знайшли їх самі. Значить методика не надумана, а єдино дієва, нешкідлива, "натуральна", що не ламає мізки і психіку.
Так, ти всього в трьох кроках до себе. До себе-цілісної і співаючої вранці. До себе – безстрашною.
Я виросла з почуттям, що зі мною не може трапитися нічого поганого, я не страждала в дитинстві; хоча дитина з іншим типом психіки міг би з моїми батьками вирости "сиріткою", так я називаю невротиків.
А в 30 років я отримала невроз з усіма його нерадостями. Але змогла себе вилікувати і подорослішати остаточно.
Зараз мені 64, я багато років живу без поганого настрою; а це-вищий життєвий успіх!
Так що досвід анти-неврозу у мене особистий; методи оригінальні, незаємні; кроки до себе - до повного безстрашності - кожен день стають все коротшими.
Мій чоловік і співавтор Леонід Жаров застосував методику і позбувся панічних атак, які у нього траплялися в юності і ненадовго повернулися в 56 років.
А взагалі-він теж щасливий, психічно здоровий, люблячий себе хлопець. Таким же виріс наш син іон Єрмаков, і дружину він собі таку ж вибрав.
Про те, як росте, живе, чинить, любить дорослий, по-справжньому доросла людина, ми написали кілька книг і кілька методик. Думаю, ми зробили рідкісне, а може, єдине в світі докладний опис здорової психіки, і тим воно цінне.
Багато читачів застосовують наші методи (вони розкидані по книгах і методикам); десять останніх років ми щодня отримуємо вдячні, захоплені листи. 300 відгуків я зібрала, а потім перестала збирати
Сподіваюся, і ти зможеш сказати: "як мені пощастило себе зустріти! Могли б і розминутися". І обійняти себе.
Важливо! Ця методика-особистий досвід автора, і вона не може замінити консультації медичного фахівця або лікаря.
(В методику, в додаток, увійшла мої міні-методики " Страх втратити коханого-подолаємо!", "Як полюбити себе. Як стати дорослою, а значить щасливою").

Формат: книга в pdf

https://privatelink.de/?https://a.happy-centre.com/order/antinevroz/
 
Угорі