Що нового?

Придбаний Загадай бажання (Аліна Гесс)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 294 ГРН
Учасників: 0 з 11
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 27.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
у моїй першій книзі я розкрила всі секрети найефективнішого інструменту по створенню життя мрії - карти бажань. Книга-не просто інструкція. Вона-чарівна паличка, яка перетворить ваше життя до невпізнання! Ви зможете пройти всі етапи підготовки і познайомитеся з десятками історій реальних людей – тих, хто робив свою карту бажань і поділився своїм особистим прикладом. Також ви знайдете приклади з мого життя і життя моїх близьких, познайомитеся з моєю особистою історій і тим шляхом, який я пройшла.

ви дізнаєтеся:
  • Як пов'язаний феншуй і карта бажань?
  • Як працювати зі своєю підсвідомістю і витягувати на поверхню справжні бажання?
  • як опрацювати свої образи і негативні установки?
  • Як навчитися розсовувати межі своєї свідомості?
  • Як правильно скласти карту по секторах
  • Чи варто використовувати шаблони карт?
  • Як правильно скласти сектора: здоров'я, любові і відносин, дітей і творчості, помічників і подорожей, кар'єри, знань, сім'ї, багатства, слави.
  • Як активувати карту?
  • чому правильне зберігання картки забезпечує її роботу?
  • Чи можна скласти карту разом з коханою людиною або членами сім'ї?
  • ваші бажання рідко виконуються, або виконуються зовсім не у вас
  • ваші бажання виконуються, але чомусь радості від їх виконання ви не відчуваєте
  • вам важко працювати зі своїми бажаннями і вам простіше сказати, чого ви не хочете, ніж сформулювати, про що мрієте.
  • ви ніколи не робили карту бажань або робили, але вона не "спрацювала"
  • і, нарешті, вам просто цікаво і хочеться заглянути одним оком – як працює ця чарівна практика?
  • тільки перевірені інструменти для створення ефективної карти бажань
  • історії, які доведуть навіть самим переконаним скептикам: карта бажань працює!
  • 100 відповідей на найпопулярніші питання про карту бажань – ви точно дізнаєтеся те, що давно хотіли дізнатися.
  • яскраві ілюстрації, завдяки до оторим ваше читання буде надихаючим.
https://privatelink.de/?https://alina-guess.ru/bk1/
 
Угорі