Що нового?

Придбаний Зайва вага. Причини і методи корекції (Руслана Піскоппель, Світлана Арістова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 920 ГРН
Учасників: 0 з 46
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 20.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Привіт, шановні читачі!
Проблема зайвої ваги, і взагалі тема схуднення, актуальна завжди. Все більше людей страждають надмірною вагою намагаються вирішити питання за допомогою спортивних навантажень або обмеження раціону харчування.
І все частіше я отримую листи про те, що питання не вирішується, більш того, вага додається, а разом з ним виникають і інші проблеми зі здоров'ям. Курси по схудненню не допомагають, дієти і програми фітнес тренерів не допомагають.
У чому ж справа і як повернути стрункість, високий рівень енергії і раз і назавжди вирішити питання зайвої ваги?

Про це я розповіла на лекції "зайва вага. Ожиріння. Причини виникнення та методи корекції"

Що було розібрано на лекції:

  • які бувають причини виникнення зайвої ваги?
  • як визначити причину виникнення зайвої ваги?
  • які способи впливу на причину проблеми існують?
  • навіщо здавати аналізи?
  • як навчитися читати аналізи і розуміти їх?
  • що робити після діагностики причини?
  • чому небезпечно робити Гідро-колонотерапію?
  • покрокова інструкція усунення причин
  • несподівані факти про порушення обмінних процесів
  • чого не договорюють лікарі?
  • практичні поради щодо харчування та приклади меню
  • Ваш новий раціон харчування
  • закулісні методи заробітку на зневірених людей, або як уникнути непотрібних витрат грошей на стрункість
  • Активація підшлункової
  • фітотерапія для регуляції рівня цукру в крові та активації обмінних процесів
Бонусом для всіх слухачів я провела другий вебінар, на якому розповіла про те, чому не слід писати меню на тиждень, слідувати складеним дієтологами дієтам і триматися "рибних днів", привидів СРСР.

https://privatelink.de/?http://www.qzdorovie.ru/zdorovoe-pitanie/lishniy-ves-prichinyi-i-metodyi-korrektsii/
 
Угорі