Що нового?

Придбаний Заробіток від 3 000 до 30 000 рублів в день на сортуванні зображень (Олена Василенко)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 144 ГРН
Учасників: 0 з 25
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Заробітоквід 3 000 до 30 000рублей в деньна сортуванні зображень
Без знань! Без досвіду роботи! Без Вкладень!
Працюйте коли захочете і скільки захочете !!!
Не можете знайти як легко і швидко заробити? Набридло весь час шукати додатковий дохід? "Жити за коштами" - не ваш варіант??? Заробляйте разом зі мною!
Дуже важливо!
У чому полягає суть вашої роботи?
Від мого сервісу вам будуть приходити збірники фотогорафій які перемішані, Вам необхідно сортувати зображення. Ви створюєте нові папки, перейменовуєте їх в задані теми (1 папка = 1 тема) і
розкидаєте наявні зображення за даними папок. За одне зображення ви будете отримувати 2-3 рубля, нехай вас не лякає цифра 2-3. Це не малі гроші , тому як за годину ви зможете Сортувати близько 200 зображень, а це вже 400-600 рублів.
На кожну людину буде надсилатися така кількість, яку Ви зможете обробити, хтось буде працювати годину, хтось два, хтось цілий день і хтось може навіть цілу ніч (все це буде обговорюватися зі мною особисто).
На даний момент мені потрібно 15 людей, 50 000 зображень щодня потрібно обробляти.

Особливі знання в ПК, вік, національність не мають великого значення, головне уважність, відповідальність і розуміння. У кожного буде свій персональний кабінет, звідки ви будете брати, і коду повертати готові роботи. Цей кабінет буде створений спеціально для вас. Кабінет на жаль не Безкоштовний, він коштує 390 рублів (цю ціну встановила на нього я, що б йшли тільки самі зацікавлені люди, а не всі кому не лінь). Не лякайтеся, ви ці гроші повернете через 30 хвилин роботи! Зараз мені потрібно всього 15 чоловік.
Більше ніяких вкладень не потрібно, треба тільки отримати свій Особистий кабінет один раз. Я спеціально приготувала для вас 15 кабінетів, своє місце роботи кожен отримає відразу ж після оплати, а так само отримає всі інструкції.

Свою зарплату ви будете отримувати з першого робочого дня, гроші нараховуються в рублях, в самому сервісі рублі виводяться на банківську карту, або гаманець, висновок средст проводиться на дуже багато видів гаманців і карт. Це реальний вид заробітку, у мене договір з іноземними фотобанками що я буду поставляти їм зображення протягом мінімум року .
Не упускайте цю можливість, яка випадає швидше за все раз в житті! Ви можете прямо сьогодні стати моїм колегою і вирішити всі свої життєві і фінансові труднощі.

 
Угорі