Що нового?

Придбаний Знайомства і зваблювання (lena_pro_eto.real)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1100 ГРН
Учасників: 3 з 37
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 30.9 ГРН
5%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Переглянути вкладення 18379



авторський вебінар, який навчить вас знайомитися з чоловіками і вести себе на побаченні так, щоб чоловік сам хотів його повторити.

Не знаєте, де і як познайомитися з успішним чоловіком?
Боїтеся звернути на себе увагу і справити неправильне враження?
Не розумієте, про що говорити з чоловіком, щоб не здатися дурною?

Якщо ви відповіли" так " хоча б на один з перерахованих вище питань, то цей вебінар створений спеціально для вас!

з цього вебінару ви дізнаєтеся:

Де знайомитися з успішними чоловіками

Чому вам страшно йти на контакт першою або відповідати взаємністю, навіть якщо дуже хочеться

Як визначати статус чоловіка до знайомства

Як правильно поводитися, щоб чоловік звернув на вас увагу

Про що говорити з успішним чоловіком, щоб перше побачення не стало останнім

Як на словах закривати чоловічі потреби і створювати свою цінність для чоловіка

Багато технік і практичних порад про те, як вести листування, як провокувати чоловіка на контакт, що можна і що не можна розповідати про себе і багато іншого

після проходження мого вебінару, ви:

Навчіться долати сором'язливість, страхи і взагалі будь-які комплекси. Ви зможете легко спілкуватися з чоловіками, залишаючись при цьому загадковою і ненав'язливою

Перестанете задаватися питанням " Як познайомитися з успішним чоловіком?"і почнете діяти! Ви зможете розмовляти з привабливими чоловіками без всяких забобонів і невпевненості

Не будете хвилюватися і відчувати себе нерозумно при знайомстві з чоловіками – сміятися, говорити невпопад, губитися і червоніти

Перестанете витрачати купу часу на разові побачення, які не мають продовження

Зможете простіше ставитися до процесу знайомств і до чоловіків

Навчіться проводити побачення так, щоб чоловік був зацікавлений в тому, щоб дізнатися вас ближче

Навчіться створювати цінність в очах чоловіка.

ви отримаєте:
  • запис вебінару
  • Чек-лист до вебінару
про автора вебінару

"Мене звуть Олена, і я – елітна Московська ескортниця. Цей вебінар-концентрація всього мого досвіду, який я отримала за 6 років роботи в ескорті. За цей час я познайомилася з сотнями багатих і успішних чоловіків: депутатами, артистами, акторами, бізнесменами, мультимільйонерами, топ-менеджерами великих компаній і політиками. Я зібрала навколо себе принців всіх мастей і точно знаю, де вони водяться, що їм потрібно, і як зробити так, щоб ваша перша зустріч не стала останньою".


http://lenaproetoreal.ru
 
Останнє редагування модератором:
Угорі