Що нового?

Придбаний Золотий пісок. Як отримувати 70 000 рублів на місяць. Тариф "Економ" (Оксана Апшацева)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 548 ГРН
Учасників: 1 з 30
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 19 ГРН
3%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор



Гроші у вас під ногами, і я допоможу вам їх побачити!
"До 8 млн росіян можуть втратити дохід через коронавірус..”
Короновірус комусь приніс звільнення і втрати доходу, а для інших обернувся щасливим випадком і можливістю швидко розбагатіти.
За даними аналітичного агентства Bloomberg коронована історія триватиме в світі ще 7 років, а в Росії це займе 10 років.
Методика "Золотий пісок" дає відмінні результати під час корони.

І у вас зараз стоїть вибір: чекати і сподіватися, що ситуація в світі скоро зміниться (не реально), або взяти себе в руки, відкрити очі і побачити гроші, які зараз лежать у вас прямо під ногами.
Хто автор курсу" Золотий пісок": Оксана Апшацева

Вітаю Вас!
Мене звати Оксана Апшацева.
В Інтернеті я заробляю близько 8 років, і за цей час освоїла багато способів заробітку. Тому, коли нагрянув короновірус, багато моїх друзів і знайомих стали питати мене, як вони можуть почати заробляти онлайн.
При чому їм потрібен був такий спосіб, який не вимагав би вкладень грошей і був би досить простий, щоб було зрозуміло і звичайному робочому, і людям старшого покоління без впевнених знань комп'ютера.

Так і з'явилася на світ моя методика"Золотий пісок".
За цією методикою я сама працюю вже кілька місяців. А також її пройшли мої перші учні з мого ближнього оточення.
У чому суть методики Золотий пісок?
Вся ваша робота буде полягати в 3 етапах:
  1. скопіювати текст з певного сайту
  2. обробити цей текст у програмі
  3. вставити оброблений текст на інший сайт
ці 3 етапи у вас будуть займати приблизно 10 хвилин. І за 1 такий оброблений текст ви будете отримувати 200-300 руб на початковому етапі, а потім ціна буде рости до 1000 руб за один текст.
10 хвилин роботи = 200-300 рублів
При цьому вам не потрібно бути ассом в комп'ютерах. І вам підійде ця робота, навіть якщо у вас проблеми з грамотністю.

Хто вам буде платити?
Є певний сайт, на якому адміністратори інших сайтів, блогів, інформаційних порталів скуповують Тексти. Вам не потрібно з ними розмовляти, не потрібно їм нічого продавати - все відбувається в автоматичному режимі, без вашої присутності.

Ваша робота-тільки скопіювати і вставити текст.
Чому вам будуть платити?
Хіба адміни не можуть самі взяти і скопіювати текст? Не можуть!
Весь секрет полягає в обробці вихідного тексту, яку ви будете робити за допомогою моєї методики"Золотий пісок".

Продажник:
https://zp.sellresell24.ru/
 
Останнє редагування модератором:
Угорі