Що нового?

Придбаний Зрада. 2016 (Катерина Федорова, Лілія Любимова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 368 ГРН
Учасників: 0 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 16.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Книга "зрада"

Я б із задоволенням написала про те, як жахлива зрада, як слід каструвати сходили наліво чоловіків і спалювати невірних жінок. Проте... нехай таврує зрадників той, хто сам без гріха. А я до весілля змінювала багато і розмашисто! Кілька разів мене мало не задушили, пару-не застрелили, але я ні про що не шкодую! Було так весело, що не страшно було і заміж виходити! А зараз я по інший бік барикад, я – вірна дружина. І мені це подобається!

Як довго це триватиме? Не знаю. Нехай Мій чоловік кожен день мені доводить, що він кращий, і тоді у нього не буде підстав сумніватися в моїй вірності. Поки йому це вдається... але я не буду зарікатися. Я знаю, що для жінки найголовніше — бути щасливою, не важливо, в образі вірної дружини або фатальної спокусниці. І ніхто не може засуджувати жінку за прагнення до щастя!

Цю книгу ми писали разом з Лілією Любимовою. Ліля все своє свідоме життя була заміжня і навіть уявити собі не могла, що коли-небудь буде зраджувати чоловікові. Але все-таки це сталося ... лише один раз, тому що її коханець незабаром став її другим чоловіком. Наскільки я знаю, Ліля ніколи не шкодувала про ту свою зраду, вона навіть зрадою її вважати відмовляється. Для неї це був плавний перехід з одного шлюбу в інший.

До речі, чоловіки теж, як відомо, іноді норовлять плавно вислизнути до коханки, а то і нову сім'ю створити. У цій книзі ми розповідаємо, чому чоловіки зраджують, що робити, щоб цього не траплялося і за якими ознаками можна визначити, що у чоловіка з'явилася коханка.

Ми не ставили собі за мету вивести єдино можливу формулу ідеальних відносин. Такої формули не існує, та й відносини не бувають ідеальними. Ми спробували просто визнати той факт, що зради існують, і, аналізуючи свій особистий, дуже різний, досвід і досвід наших клієнтів, написати книгу, яка допоможе вам знайти свій шлях до щастя і внутрішньої гармонії в будь-якій ситуації.

https://privatelink.de/?http://fedorova-e.ru/
 
Угорі