Що нового?

Набір учасників З нуля до релізу. FL Studio Edition. Відеокурс, гайди, проекти та семпли (Володимир Євплов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 955 ГРН
Учасників: 0 з 35
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 28.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Що це таке?
У цьому великому курсі я зібрав знання, які допомогли мені записувати і випускати власну музику, отримати срібну кнопку Ютуб і премію Golden Jack Awards "Кращий блогер по FL Studio", почати співпрацювати з такими компаніями як Arturia, Adam, Huawei, JAYS, Proaudio, DSoniq, W. A. Production і т. д.
Тут зібрана і продовжує збиратися вся інформація, необхідна починаючому музиканту для легкого старту. Теорія музики, вивчення FL Studio, написання аранжувань, запис звуку і зведення, докладна підготовка і публікація треків на майданчиках, мої семпл-паки і проекти треків.
Навчання відбувається на сайті, можна дивитися зі смартфона. Вся інформація подається простою і доступною мовою.

Курс включає в себе доступ до основного відеокурсу (більше 4 годин), оновлюваних доповнень, відеокурсу з теорії музики, а також доступ до додаткового закритому простору з гайдам, семпл-паками, проектами треків та іншими корисними матеріалами.

в основну частину входить:

  • підготовка та вивчення основних функцій FL Studio
  • вибудовування основи треку
  • написання аранжування на стандартних плагінах FL
  • обробка та зведення звуку
  • запис вокалу, тонова корекція і зведення з треком
  • мастеринг
  • експорт треку в різних форматах під різні потреби
  • добірка дистриб'юторів для релізу треку
  • підготовка обкладинки
  • розміщення треку на стрімінгових майданчиках
з вересня 2021 додано відеокурс з теорії музики, адаптований для написання музики на комп'ютері.
Доповнення-це оновлювана частина курсу. У нього входить більш детальне вивчення FL Studio, трюки і способи обробки звуку, докладні розбори написання треків. Протягом кожного місяця я додаю нові матеріали.
Гайд - на даний момент їх два, один з теорії музики, другий - щось на зразок методички зі схемами налаштування плагінів і вибудовування звуку, корисними посиланнями, хитрощами видобутку безкоштовних ліцензійних плагінів і іншим.
У міру оновлень вартість курсу буде збільшуватися.



https://privatelink.de/?https://www.rafinadsound.com/product-page/snulyadoreliza-videokurs
 
Угорі