Що нового?

Придбаний Казковий Ліс (Тетяна Конне)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1700 ГРН
Учасників: 1 з 35
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 50.5 ГРН
3%
Основний список
Резервний список

Квітка

Модератор
Команда форуму
За хвилястими горами,
За безкрайніми морями,
У тридесятому Королівстві чекає гостей чарівний ліс.

Там шумлять ледь чутно їли,
І не мовчать пташині трелі.
І дуби, як велетні, виростають до небес...(з)

Ласкаво просимо в нову школу "Казковий ліс"!
Ліс я люблю, скільки себе пам'ятаю. Але, цього року, через довгі прогулянки з собакою, моя любов до лісу особливо сильна. Блукаючи лісовими стежками, з'явилася ідея заселити мій казковий ліс маленькими казковими героями.

До школи входять три героя-ведмежа, зайчик і оленя.(совушки є в школі Ніссе). Лялечки будуарні (рухливі). Самостійно не стоять, але дуже стійко сидять. Зростання маляток-37см.
Так само, в школі буде два супер-бонуси! Диван, для створення якого вам не знадобляться пила і чоловічі руки. І сумка на блискавці, для перенесення героїв школи або для себе коханої. Але, про бонуси трохи пізніше.
Школа буде проходити в Вконтакте, в закритій групі. Доступ до школи не обмежений. Ви можете почати шити в будь-який час і в зручному для вас темпі. У школу входять: викрійки, докладні відео і фото-уроки, списки матеріалів з фото і розмірами.
Обов'язкової перевірки домашки, в моїх школах немає. Але, якщо у вас будуть виникати сумніви в правильності виконання роботи-подивлюся і скорегую
Почнемо ми з уроків з розкрою, шиття, набивання і складання тіла. Далі, одягнемо наших малюків. А бонуси залишимо на десерт.
Фото-альбоми в школі на цьому тижні заповню. Шити починаємо з 12 грудня. Я вже писала, що ця школа буде проходити без поспіху, тому, то що не встигнемо зшити до нового року, будемо шити на новорічних канікулах.

Вартість школи до 12 грудня 3000р. після 12го - 3500р.

Для запису в школу пишіть на пошту, в ватсап, в особисті повідомлення в Вконтакте:
ВК-Тетяна Конне
Пошта - [email protected]
Ватсап + 79060742499
Величезне прохання не писати в личку в Instagram, я там буваю вкрай рідко. Ваше повідомлення може залишитися без відповіді. І ще одне величезне прохання-не пишіть відразу скрізь. Виберіть один месенджер, щоб не плутати мене і себе. Відповідаю я з затримками, але відповідаю обов'язково!

Вмя інформація про набори, як зазвичай, у Лариси @kuklodel


https://www.instagram.com/p/Clfw0XLtiH0/ https://t.me/T_Conne/96


 
Угорі