Що нового?

Придбаний Код здоров'я (Ольга Шишова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 295 ГРН
Учасників: 1 з 15
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 20.5 ГРН
7%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
авторська книга професора Ольги Іванівни Шишової "Код здоров'я". Алгоритм збереження здоров'я та профілактики захворювань методами ЗСЖ та оздоровчими практиками
Шишова Ольга Іванівна - головний лікар "навчально-оздоровчого центру "ЦЕЛІУС". Лікар з клінічної лабораторної діагностики, громадського здоров'я. Доктор альтернативної медицини Оксфордської освітньої мережі. Професор МУФО.
Я поділюся з Вами своїм досвідом практичної діяльності лікаря, який відстежує
стан крові в мікроскоп у пацієнтів з різними захворюваннями, а головне
як показує кров ефекти застосування тих чи інших методів оздоровлення і
засоби. Результати відновлення здоров'я-головні вчителі.
Я прокладу вам шлях до Вашого здоров'я з доступних методів, які довели
свою ефективність як на мені особисто, так і на моїх близьких і пацієнтах, давши
покрокову щоденну інструкцію.
Книга для тих:
  • хто хоче отримати знання про методи позбавлення від хронічних болячок і захворювань.
  • хто хоче отримати знання про методи позбавлення від втоми і болю в тілі.
  • хто хоче отримати знання про продовження молодості і довголіття.
  • хто хоче отримати знання про очищення і відновлення організму.
  • хто хоче отримати знання про підвищення рівня енергії та здоров'я.
  • Для всіх, кому важлива інформація про власне здоров'я і здоров'я всієї родини.
1. БЕЗ КОГО і чого не було б цієї КНИГИ, або « " життя прожити - не ПОЛЕ ПЕРЕЙТИ»
А.без переслідують з дитинства питань, або «всі ми родом з дитинства».
Б. без мого улюбленого міста дитинства і юності – Камишина Волгоградської області.
В. без незадоволеності від результатів профілактики і відновлення здоров'я як методами офіційної, медикаментозної терапії, так і традиційної, не медикаментозної.
Г. Без мікроскопа.
Д. Без настанов класиків медицини.
Е. без представників російської школи фізіології.
Ж.Без сучасників, які стали Мені вчителями, без моїх ДОРОГОВКАЗНИХ зірок: викладачів Санкт-Петербурзької державної медичної академії ім.І. І. Мечникова, яку я закінчила в 1980 році.
З. Без моїх "унікальних" пацієнтів, чиї проблеми не дають зупинятися в пізнанні.
І. Без каверзних питань моїх студентів.
К. Без щоденної консультативної практики.
А. Значення мікроскопії внутрішніх середовищ організму для сучасного лікаря, фахівця з оздоровлення, косметолога, психолога та інших.
Б. внесок вчених у вивчення внутрішніх середовищ методом мікроскопії нативного матеріалу.
В. чому краще один раз побачити?
Г. кров-показник якості здоров'я.
Основні константи крові людини.
Основний склад крові.
Д. оцінка стану здоров'я за якістю формених елементів крові і станом плазми при мікроскопії нативної (живий) краплі периферичної крові.
Про що розповідають еритроцити.
Стан лейкоцитів (імунітет)
Стан плазми:
Наявність мікрофлори.
А. зневоднення - »зневоднена кров".
Б «" стресова кров".
В . "Жирна і закислена кров" - результат порушення КЩР і процесів перетравлення, перш за все на тлі дискінезії жовчовивідних шляхів.
Г « "Дисбіозна кров".

3. Причини порушення ЗДОРОВ'Я,» побачені " в ОКУЛЯР ми-КРОСКОПА, як наслідок спотворення філософського Закону взаємодій-СТВИЯ. Тільки:»і – причина, і-наслідок".

  1. ТАК ВСЕ Ж: "МИ -?, АБО-ВОНИ?». ТІЛЬКИ: «І – МИ, І – ВОНИ!»
  2. Порушення рефлекторної і нейрогуморальної діяльності або сприйняття життя як стресу (стрес, напруга, спазм).
  3. Друга причина виникнення захворювань, зафіксована мікроскопом, і, виявлена з анамнезу та історій хвороб моїх пацієнтів – порушення циркуляції крові в капілярах, де її 80 %.
  4. Порушення саморегуляції кислотно-лужної рівноваги внутрішніх середовищ.
  5. Імунопатія.
  6. Дисбіоз.
  7. Системний запальний процес організму.
  8. Інтоксикація.
  1. ЕФЕКТИ МЕТОДІВ НАРОДНОЇ МЕДИЦИНИ,» ПОБАЧЕНІ І ЗА-ФІКСОВАНІ " МІКРОСКОПОМ. ТІЛЬКИ « " І-СТАРЕ,І-НОВЕ!»
  2. ЯК ПОБАЧИТИ СВОЄ ЗДОРОВ'Я? Або чому краще один раз побачити? ТІЛЬКИ " І "ЯКІСТЬ" І " КІЛЬКІСТЬ!
Гірудотерапія.
Апітерапія.
Вісцеральна терапія.
Метод вакуумної вісцеральної терапії (»пупкової реабілітації").
Метод вакуумних трубочок.
Протиацидозний масаж.

6. АЛГОРИТМ збереження здоров'я та профілактики захворювань методами ЗСЖ та оздоровчими практиками з урахуванням стану внутрішніх середовищ та індивідуального мікробіому. (Код здоров'я від Шишової).
I. профілактика порушень саморегуляції рефлекторної і
нейрогуморальної діяльності організму.
II. Профілактика порушення стабільної циркуляції крові в капілярах, де
її 80%.Стабільна мікроциркуляція-основа здоров'я.
III. Профілактика порушення кислотно-лужного балансу.
IV. Профілактика порушення і підтримування активного імунітету.
V. корекція дисбіозу-регулювання чисельності бактерій,
найпростіших, грибів, що передаються по материнській лінії.
VI. Профілактика запального процесу на слизових від носа до ануса.
VII. Профілактика інтоксикації.
https://kniga-shishova.ru/
 
Останнє редагування модератором:
Угорі