Що нового?

Набір учасників Королева пляжу за 7 днів, 2014 (Олена Олександрівна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1463 ГРН
Учасників: 0 з 46
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 33.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

35314

Прихований контент для користувачів Alister, Arzy, Asteri, Аигога Homer, vintra, Дайнерис, Двалин, Коловрат, Москва.
Натисніть, щоб розкрити...



Скоро відпустку або просто теплий літній час в яке хочеться дозволити собі відпочити, погрітися на сонечку і розслабитися, не думати про правила, розклади, плани харчування і тим більше підрахунку калорій у випадках "все включено".
Звичайно, та й хто захоче заплативши пристойну суму грошей за відпочинок на морі, виглядати як сноб і відчувати себе людиною з місяця, сидячи і дошкуляючи офіціанта питаннями з приводу масла на якому була підсмажена їжа і залишати компанію під час десерту, закривати очі на піцу, шаверми, багети і морозиво вабить в спеку як оазис. А не пішов би до біса смак стрункості, солодкість якого переходить всі межі, ну хоча б на час відпочинку. Але ж завтра на пляж і так хочеться щоб живіт був плоским.

Закрийте на хвилинку очі і уявіть собі що ви в компанії близьких людей, насолоджуєтеся вашими улюбленими ласощами, ввечері без остраху того що ви видужаєте. Вам більше не доведеться сидіти напівголодної вечорами, застосовуючи всіляку мотивацію і повторюючи як молитву: “я не хочу їсти, у мене нарешті плоский живіт і я не хочу щоб на ньому була хоч якесь нагадуванням про жирі. Ні, я не хочу їсти, але я ж Голодна!!”

Ви зможете їсти практично все і скільки хочете, але по-розумному, слідуючи всього 3 правилам про які я хочу вам розповісти..

Правило 1 " геть сніданок!”
Ви дозволили собі піцу або улюблені солодощі ввечері? Не варто звинувачувати себе і злитися! Сніданок в таких випадках можна пропустити.. Всі їдять сніданки, але не всі стройнеют. На тренінгу ви навчитеся використовувати вечірнє обжерливість для м'язового метаболізму, знаючи що і коли їсти..

Правило 2 "Прощайте перкусы"
Часто не означає Добре і не для всіх працює! Вам не потрібно буде носити з собою перекушування, якщо ви не хочете їсти то 6 разів їсти зовсім необов'язково.. Деякі з моїх клієнтів не можуть їсти 6 разів на день і це зовсім не обов'язково!
Люди стройнеют ївши 2 рази в день!!! У мене на очах!!

Правило 3 " наїдайтеся після 6 вечора!”
Шоковані? Адже це якраз до речі! Ви будете насолоджуватися відпочинком, компанією, вечерею і їжею і будете абсолютно щасливі з ранку, бачачи в дзеркалі плоский живіт..
Цю тактику ви можете використовувати як під час відпустки і як основу вашого харчування!
Ви знаєте як це працює? Тоді розкажіть мені! Або я розповім вам, на 7-ми денному тренінгу "

Але цей тренінг не підійде для тих, хто планує слідувати звичному дробовому харчуванню на відпочинку!))
А як же бути з тренуваннями? О, це обов'язково!!! На додаток до стратегії харчування Ви отримаєте жиросжигающие тренування які перетворять ваше тіло за 7 днів!!! Кожне тренування, яку Ви отримаєте спалює по 20 ккал за хвилину, в цілому за тренування ви спалите не менше 1000!!!

Якщо у вас мало часу до відпустки, але ви хочете бути в своїй кращій формі, то цей тренінг для вас! Якщо ви хочете насолодитися відпочинком і їжею і при цьому не набрати зайві кілограми, то це те що вам потрібно!
За цією методикою тренувань і харчування приходять у форму такі зірки як Пенелопа Круз і Каті Хадсон... а голлівудська дієта це далеке минуле....

день перший
  • Прямий ефір-45 хвилин + 15 хвилин питання і відповіді. Основні принципи харчування на відпочинку. Чому вечірнє обжерливість допоможе спалити зайвий жир і підтримає м'язи.
  • Жиро спалює відео тренування"Баядерка" -1000 ккал 20 ккал за хвилину, ви зможете зробити її в будь-який зручний для вас час
День другий
- Прямий ефір-45 хвилин + 15 хвилин питання і відповіді. Розрахунок калорійності і бжу, вибір продуктів,
"Чарівні кубики" жиро спалює тренування на прес 400 повторень..

День третій
  • Прямий ефір-45 хвилин + 15 хвилин питання і відповіді. Складання меню-Звіти по раціонах
  • Комплексна жиро спалює тренування з вагою власного тіла-підійде для відпочинку.
День четвертий
- Прямий ефір-45 хвилин + 15 хвилин питання і відповіді. Фаза голодування-ключове заняття,
– "Жінка павук" - тренування на прес з упором на косі м'язи

День п'ятий
  • Прямий ефір-45 хвилин + 15 хвилин питання і відповіді. Фаза обжерливості-ключове заняття
  • Тренування "Джей Ло", для швидкого підняття сідниць і спалювання жиру в області низу спини, боків і сідниць – комплексна
День 6
  • Прямий ефір-45 хвилин + 15 хвилин питання і відповіді. Перевірка зразкових раціонів харчування,
  • Тренування для преса" Леді Гага " в 3х дефініціях
День 7
  • Прямий ефір-45 хвилин + 15 хвилин питання і відповіді. Підведення підсумків, питання та відповіді
  • Тренування" Центрефуга " 8 станцій по 6 вправ, по 3 кола в кожній
https://privatelink.de/?http://fitnessmirror.com/%D1%82%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%BD%D0%B3-%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%B2%D0%B0-%D0%BF%D0%BB%D1%8F%D0%B6%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-7-%D0%B4%D0%BD%D0%B5%D0%B9
 
Угорі