Що нового?

Придбаний Кріптовалюти. Нові технології: можливості та ризики (Олександр Шевельов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1835 ГРН
Учасників: 0 з 22
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 86.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

мене звуть Олександр Шевельов. я професійний трейдер на російській фондовій біржі, багаторазовий учасник конкурсу "Кращий приватний інвестор" з офіційною прибутковістю більше 23% до депозиту за 3 місяці торгівлі. За моїми плечима більше 10 років торгового досвіду. Вже більше 30 000 початківців трейдерів по всьому світу подивилися мої курси і кардинально змінили свій підхід до трейдингу.

Я вважаю, що криптовалюти-це, по суті, той самий фінансовий ринок. Тому до торгівлі на кріптовалютной біржі потрібно підходити також серйозно, як і до торгівлі на фондовій.

Маючи за плечима більше 10 років активного трейдингу, я вирішив випустити курс, який би за короткий термін допоміг більшості людей розібратися з тим, що таке криптовалюта.

За допомогою курсу ви розберетеся з тим, що таке Біткойн і блокчейн, якими бувають криптовалюта, як безпечно зберігати криптовалюта, що таке Майнінг і інвестування в ICO, зрозумієте, які існують ризики і які можливості відкриваються перед кожним з нас.

Я без зайвої води розповів про найголовніші моменти, зробивши акцент, в першу чергу, на практичних речах: показав, як реєструватися на біржах, як заводити і виводити фіатні гроші, як купувати/продавати криптовалюту через обмінники, біржі і Месенджери, як користуватися електронними гаманцями для зберігання і т. д.

теми, в яких ви розберетеся після вивчення курсу:
  • біткойн як основа криптоіндустрії
  • Як працює мережа Біткойн
  • плюси і мінуси криптовалют
  • криптовалюти майбутнього
  • стратегії заробітку
  • майнінг криптовалют
  • інвестування в ICO
  • способи покупки криптовалюта
  • гаманці для зберігання
  • Покупка через обмінники
  • Покупка через месенджери
  • біржові майданчики
  • верифікація і захист аккаунта
  • Як завести гроші на біржу
  • купуємо криптовалюту на біржі
  • Основи інвестування
  • виводимо криптовалюту з біржі
  • продаж криптовалюти
  • перспективи криптоіндустрії
20 уроків, Тривалість 3 години.

https://privatelink.de/?https://shevelev-trade.ru/pay/crypto/
 
Угорі