Що нового?

Придбаний Курс по мобільній обробці фото (pinnywooh)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2023 ГРН
Учасників: 2 з 46
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 45.7 ГРН
4%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
про курс
Цей курс набагато більше, ніж розбір десятка додатків для обробки на телефоні. Тут я постараюся дати вам поштовх до розуміння, як створювати красиві фотографії. На наочних прикладах я покажу, що шедеври можна знімати і на звичайний телефон, і на величезну професійну камеру. Краса - в очах дивиться, і ми навчимося її шукати за допомогою правильного світла і вибудуваної композиції.

Я не буду вас вчити тупо застосовувати один vsco фільтр на всі фотографії — головний "секрет" всіх майстер-класів з обробки, замість цього я навчу, як правильно робити тонову корекцію. Великий розділ курсу" Базова корекція " присвячений саме цьому. Ми детально розберемо експозицію, тональний контраст, світла-тіні, точку білого і температуру. І хоча це звучить страшно, але цього всього 5 повзунків, за якими ховається магія.

Ну а так як ми не професійні фотографи і моделі, то, буває, що треба прибрати прищі, позбутися від 10 зайвих кілограмів, або зайвих людей на вулиці, або навпаки щось домалювати-захід або птахів. Детально розберемо на покрокової обробці декількох фотографій, запасіться заздалегідь чаєм і печивом.

Базова корекція дозволяє "відновити" і "проявити" фотографію, в той час як корекція кольору якраз і задає настрій всьому знімку.
Ми розглянемо кілька стилів кольорокорекції, щоб Ви знайшли свій, унікальний. Буде це цукеркова" рожева " обробка, або насичені Moody тони? Або більше подобаються яскраві прості кольори?
Все це ми розглянемо на конкретних прикладах!

ЧОГО ВИ НАВЧИТЕСЯ?
Навчіться бачити кадри і робити красиві знімки навіть на телефон
Виробите свій унікальний стиль обробки
Детально познайомитеся з найголовнішими програмами по обробці і навчитеся вільно ними володіти

КОМУ ПІДІЙДЕ КУРС?
Він підходить всім, і самим-самим новачкам, і тим, хто вже давно з фотографією на ти. Я буду розбирати теми поступово, від простого до складного, і у вас буде час потренуватися і поекспериментувати на зразках, щоб зрозуміти свої помилки і закріпити знання.
Для початківців будуть дуже корисними особливо перші три теми, а для досвідчених фотографів-останні дві, адже саме там я розкрию свої особисті секрети обробки

 
Угорі