Що нового?

Придбаний Курс по створенню в'язаній ляльки (oksana_somati)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1177 ГРН
Учасників: 1 з 14
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 87.4 ГРН
7%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
отже, відразу до важливого! Будь ласка, уважно прочитайте пост до кінця. Я починаю набір в закриту групу по створенню моєї авторської лялечки. Це не той онлайн, в широкому сенсі слова, де вам треба обов'язково бути присутнім в певний час. Сплативши вхід, Ви заходите в групу в будь-який зручний для Вас час... Представлений Вам матеріал є інтелектуальною власністю і першоджерелом в цьому форматі в'язаній ляльки... Само собою на основі моїх робіт з'явилося цілий напрямок .Як бачите самі, тенденції в'язаних ляльок змінилися по всьому світу.. Тому мій курс не безкоштовний і не дешевий, але і не дорогий, яким би міг бути цілком виправдано. Я відкриваю набір в закриту групу в Instagram. Ціна курсу 3200₽ за попереднім замовленням, за репост цього поста і лайк ❤ ️ ціна зі знижками-2600₽ після старту знижок не буде.. Матеріал в форматі IGTV буде збережений в своєму розділі. Стаючи учасником групи ви залишаєтеся там назавжди, якщо не порушуєте правила щодо Порушення Авторських прав. Про це буде докладний пост в самій групі... Отже, чому ж ви навчитеся на курсі? Це:

Створювати тіло ляльки
Виготовляти каркас
Правильно ☝ набивати ляльку
В'язати поворотну голову з тими самими пропорціями і акуратним носиком які намагаються повторити вже років 5 ..
дізнаєтеся багато нюансів і секретів
Для кожного етапу буде докладний відео, мої пояснення, схеми до складних моментів і опис в постах . Можливо це буде нестандартне навчання, Я не знаю як проводять подібні курси інші, але піднесу вам свої уроки як бачу це я.

https://www.instagram.com/p/CQVkcWAKIRa/
 
Останнє редагування модератором:
Угорі