Що нового?

Придбаний "Лексика: як допомогти учням" для викладачів англійської мови (Світлана Рудкевич)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 552 ГРН
Учасників: 0 з 11
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 52.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

74069

  • Я не почув.
  • Я не зрозумів, що малося на увазі.
  • Я не знав цього слова, тому не зрозумів все речення.
  • Хіба так кажуть?
  • Яке слово тут можна утворити?
  • Я вибрав цей варіант, тому що слово було знайомим.
  • Здається, мені знімуть бал за перефразування.
  • Я не знав, як це сказати.
Знайоме? І мені. З року в рік я стикаюся з одними і тими ж проблемами при підготовці до ЄДІ. Здавалося б, проблем багато: тут і аудіювання, і читання, і граматика, і говоріння, і письмо, але часто ці проблеми — лише наслідок однієї, головної. І ім'я їй-лексика.

Не знаючи лексики, учень не може почути потрібну відповідь, не може вичленувати його з тексту, не може сказати те, що хоче, і написати те, що хоче. "Учням не вистачає лексики" - ось головний біль більшості викладачів, які навчаються у мене на курсах.

Це справді проблема. Щоб лексика не просто запам'яталася, але і увійшла в активний словниковий запас, потрібно присвятити їй не тільки час і увагу, але і пропустити кілька разів через свій мозок за допомогою величезного розмаїття спеціальних вправ. На жаль, УМК далеко не завжди пропонує достатню їх кількість. Що робити?

Як варіант-створити свої, але це времязатратно, а ще не у кожного викладача є бажання вигадувати вправи кожен раз з нуля, та ще й різноманітні. На щастя, не обов'язково вигадувати!

Я просто дам універсальний алгоритм створення вправ на роботу з лексикою, щоб вона не просто запам'ятовувалася, але і використовувалася. А щоб вам не довелося конспектувати кожне, я створила для вас документ на 38 сторінок, де все детально розписано і наочно показано. Ви просто будете використовувати його як шаблон і гайд для створення власних вправ. Все це буде супроводжуватися теоретичним обгрунтуванням і загальними принципами роботи з лексикою від презентації до рециркуляції.

Як отримати цей документ і всі пояснення? Приєднуйтесь до практичного вебінару "Лексика: як допомогти учням". Саме там за 2 заняття я все розповім і покажу. Бонусом ми проаналізуємо окремі сторінки з УМК " Prepare!", щоб навчитися доповнювати і модифікувати вправи на лексику для більш ефективного вивчення і використання.


Дати:
Частина 1-субота 24 липня 2021
Частина 2-неділя 25 липня 2021

Час: 12: 00 мск

Програма:
Частина 1 (субота 24 липня 2021):
Які труднощі відчувають учні.
Чому лексика так важлива.
Що означає знати слово.
Як вводити нову лексику.
Як записувати лексику.
Як вивести лексику в мову.
Рециркуляція.
Тестування.
Чому учні забувають слова.
Що робити, щоб запам'ятати.
Ігри та вправи.
Як вирішити типові проблеми.

Частина 2 (неділя 25 липня 2021):
Алгоритм створення вправ на відпрацювання лексики.
Робота з УМК-аналіз окремих завдань.

Вартість:
1500 рублів при оплаті до 23:59 за московським часом 21 липня 2021 р. (середа)
2000 рублів при оплаті з 00: 00 за московським часом 22 липня 2021 р (четвер)

Після закінчення вебінару ви отримаєте:
відеозапис обох частин вебінару;
презентація з ключовими думками вебінару та посиланнями на ресурси;
15 лексичних ігор, в які грають мої учні (з описом і прикладами на 21 сторінці);
38 сторінок, на яких розписані 13 готових вправ на прикладі одного завдання з відкритого банку завдань ФІПІ.
https://privatelink.de/?https://www.svetlanaenglishonline.ru/webinar_lexis
 

Вкладення

  • 331 байт Перегляди: 0
Угорі