Що нового?

Набір учасників Лондон за 1 день (Алекс Чайкін і Олександр Фільов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 287 ГРН
Учасників: 0 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 13 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Лондон-це не просто місто. Це цілий всесвіт на відносно невеликій території
Він великий і різноманітний, а за кількістю пам'яток йому просто немає рівних.

Не дарма ж протягом багатьох десятиліть Лондон стабільно входить до трійки найбільш відвідуваних міст світу, міцно утримуючи перше місце в Європі.

Мені з Лондоном пощастило. Якийсь час компанія, в якій я працював, знімала там квартиру для потреб бізнесу, і в Лондон можна було кататися хоч кожні вихідні безперервно. Але навіть при такій удачі, щоб повноцінно оглянути його, мені знадобилося кілька візитів і сумарно більше тижня постійних поїздок по місту.
Дивна справа, Ви знаєте всі визначні пам'ятки зі шкільної лави, але їх розкид на місцевості такий широкий, що сила-силенна часу витрачатися даремно. Знову і знову ви заходите в Інтернет і по крихтах збираєте цілісну картину.

Мені пощастило, тому що я їздив туди регулярно і міг собі дозволити помилятися. Але що, якщо у Вас всього 1-2 дні? Саме тому ми створили маршрут, який допоможе вам підготуватися до поїздки навіть в літаку, не витрачаючи купу часу в Інтернеті.

Його цілком реально пробігти за 1 день, але буде набагато краще, якщо ви зможете розтягнути його на 2, 3 або навіть 4 дні.

З урахуванням відвідування визначних пам'яток і музеїв це буде набагато більш цінно.

1) Путівник на 60 сторінок, де детально описаний весь маршрут. Він у форматі PDF, і його можна залити на телефон/планшет або просто роздрукувати. Путівник краще прочитати перед поїздкою, тому що по багатьох місцях є поради, що краще зробити заздалегідь. Наприклад, куди купувати квитки онлайн, щоб уникнути черг на місці або як заощадити, якщо відвідувати за кілька днів відразу багато пам'яток.

2) мітки для maps.me. разом з маршрутом йде докладна карта в Google maps. Нею добре користуватися вдома, щоб заздалегідь ознайомитися з маршрутом, але на місці набагато зручніше мітки для додатка maps.me. вони допоможуть легко перенести карту маршруту і всі точки в ваш смартфон, щоб ними можна було користуватися навіть без Інтернету.
Це дозволить легко орієнтуватися на місцевості і знаходити дорогу до найближчих пам'яток.

Щоб ви легко перенесли мітки в свій смартфон, до кожного маршруту додається посилання на відео інструкцію, як це зробити за 2 хвилини.

3) готовий покроковий план в місті. Всередині маршруту ви знайдете рекомендації по сніданку, обіду і навіть чаю, поради по транспорту з аеропорту і в місті, Час роботи пам'яток і т. п. тому кожен маршрут – це готовий покроковий план, а не просто путівник

4) рекомендації щодо розваг та екскурсій. Окремий великий блок в маршруті присвячений екскурсіям.
Від безкоштовних оглядових до контактів перевіреного індивідуального гіда, який брав участь у підготовці саме цього маршруту.

5) Безкоштовний аудіогід в дорогу. На останніх сторінках кожного маршруту завжди можна знайти посилання на рекомендовані безкоштовні додатки-аудіогіди. Їх можна завантажити окремо від основного маршруту, і вони допоможуть вам набагато краще пізнати місто і істотно заощадити на екскурсіях.
https://privatelink.de/?https://mikelle.e-autopay.com/buy/426455
 
Угорі